ГоловнаСтатті

Новость

У ряді європейських країн виявили перші випадки зараження новим штамом коронавірусу COVID-19, якому раніше ВООЗ надала назву "омікрон". У нас ви можете купити кисневі концентратори та тест-системи на коронавірус, а також забезпечити державні лікарні та приватні клініки необхідним обладнанням – купити наркозно-дихальні апарати.

Детальніше»

Новость

Шановні наші клієнти, партнери, друзі, ми працюємо до 31-го грудня 2019 року. Будемо раді зустрітися з вами ще в цьому році. 29.12 і 30.12.2019 року ми працюємо в звичайному режимі.

Детальніше»

Новость

Якість медичних послуг сьогодні істотно покращилась в порівнянні з попередніми роками. Лікарі озброїлись сучасним електронним обладнанням. І одним з таких апаратів, які допомагають в боротьбі за життя і здоров'я, є приліжковий монітор для пацієнта. У нашому інтернет-магазині представлені новітні приліжкові монітори пацієнта.

Детальніше»

Новость

Найбільш ефективним засобом контролю і діагностики стану плода в утробі матері є фетальні монітори та доплери, завдяки чому вони сьогодні досить широко застосовуються в акушерських відділеннях і пологових будинках. Фетальні монітори та доплери, які можна купити в нашому інтернет магазині, є надійними, практичними і простими у використанні. І, що важливо, ціни досить демократичні.

Детальніше»

Новость

З того часу як в 1816 році був винайдений стетоскоп, пройшло вже більше двох століть. Винахід відбулося тому, що лікареві було вкрай незручно притискатися вухом до грудей пацієнтів для прослуховування шумів їх серця. Сьогодні цей унікальний за своєю корисності прилад застосовується для самих різних цілей медичної діагностики.

Детальніше»

Новость

Основним методом діагностики в кардіології є електрокардіографія. При роботі серця виникають електричні імпульси, їх реєстрація надає можливість виявити патології, порушення в роботі серцевого м'яза і серцево-судинної системи на різних стадіях: від порушень процесу кровопостачання до виявлення розташування інфаркту міокарда.

Детальніше»

Новость

Пульсоксиметрія не передбачає зміну рівня кисню в артеріальній крові, а визначає скільки його в гемоглобіні. Для дослідження використовують спеціальний апарат - пульсоксиметр (це датчик, який може бути закріплений на мочці вуха або пальці пацієнта, пов'язаний електронним блоком комп'ютера).

Детальніше»

Новость

Будь-яке реанімаційне відділення не обходиться без апарату штучної вентиляції легенів (ШВЛ), багато палат інтенсивної терапії часто облаштовуються не одним, а відразу декількома приладами, які допомагають хворим долати такий критичний момент свого стану, як зупинка дихання.

Детальніше»

Новость

Коли ми вимірюємо температуру тіла, для нас найголовніше - щоб вона була максимально точною. Коли міряємо температуру тіла дитини - щоб процес вимірювання був ще і абсолютно безпечним, і максимально швидким. Все це тепер можливо з супер точним інфрачервоним термометром Firhealth. Термометр Firhealth вимірює температуру миттєво! Ви легко, швидко і просто зможете виміряти температуру дитини навіть тоді, коли дитина спить.

Детальніше»

Новость

Дуже часто від людей можна почути фразу: «Тиск підвищений, напевно, все через магнітні бурі!». Під магнітною бурею розуміється збурення геомагнітного поля, яке може тривати до декількох днів.

Детальніше»