ГоловнаСтаттіПриліжкові монітори пацієнта

Приліжкові монитори пацієнта

Розвиток науки не стоїть на місці, що неймовірно важливо в медицині, адже життя і здоров'я людини - найважливіше, що може бути.

Якість медичних послуг сьогодні істотно покращилась в порівнянні з попередніми роками. Лікарі озброїлись сучасним електронним обладнанням. І одним з таких апаратів, які допомагають в боротьбі за життя і здоров'я, є приліжковий монітор для пацієнта.
 

Немає більш незамінного обладнання, ніж приліжковий монітор: саме він з найвищою точністю допомагає оцінити стан важкохворого пацієнта, проводити реанімаційні заходи, контролювати вплив ліків.

Монітор приліжковий здійснює контроль за диханням хворого, роботою серця, за допомогою прикроватного монітора лікарі мають можливість проводити ЕКГ, вимірювати тиск, температуру тіла хворого, рівень насиченості крові киснем інше.

Від медичного обладнання залежить життя пацієнта, тому ми пропонуємо купити приліжкові монітори самі надійні і довговічні. Важливим фактором є розміри монітора: компактні приліжкові монітори дозволять швидко перемістити пацієнта з однієї палати в іншу, не піддаючи ризику його здоров'я і життя.

Монітор пацієнта ВМ800В neo

Здатні працювати автономно, приліжкові монітори будуть зчитувати показання стану пацієнта навіть при екстреному відсутності електроживлення в лікарні. Велика кількість додаткових функцій дозволяє використовувати приліжковий монітор в різних сферах медицини.

В нашому інтернет-магазині представлені новітні приліжкові монітори пацієнта.

Монітор-капнограф CX210 CeS (Capno3)