ГоловнаСтаттіФетальні монітори і доплери

Фетальні монітори і доплери

Найбільш ефективним засобом контролю і діагностики стану плода в утробі матері є фетальні монітори та доплери, завдяки чому вони сьогодні досить широко застосовуються в акушерських відділеннях і пологових будинках. 

Фетальні монітори компактні і прості в застосуванні, вони дозволяють тривалий час спостерігати за рухом і серцебиттям плоду, а також скороченнями матки. Це допомагає об'єктивно оцінити стан плода в період родових сутичок.

Фетальний монітор L8 LED+LCD 

Переваги фетальних моніторів і доплерів

Даний вид сучасного обладнання є просто незамінним, так як дозволяє максимально швидко і точно оцінити стан плода, вчасно помітити будь-які патології і відхилення, що виникають в процесі родової діяльності.

Фетальні монітори та доплери, які можна купити в нашому інтернет магазині, є надійними, практичними і простими у використанні. І, що важливо, ціни досить демократичні.

Датчик 3 в 1 на стійці (безпровідна технологія)

Принцип роботи фетальних доплерів і моніторів

Доплери і монітори Heaco - це пристрої для діагностики, моніторингу серцевого ритму плода і спостереження за здоров'ям вагітних. В основу принципу роботи приладів покладено ефект Доплера, що забезпечує звукове моделювання серцебиття. Сигнал аналізується, відображається на дисплеї.

Фетальні доплери дозволяють отримати інформацію про плід, таку-ж, як при прослуховуванні акушерським стетоскопом. Але при цьому явною перевагою є те, що доплери мають електронний аудіо вихід, завдяки якому серцебиття майбутньої дитини може почути не тільки лікар, а й майбутні батьки.

Портативний фетальний доплер с РК екраном L6C

Діагностичні можливості фетального монітора

Монітори дають можливість вимірювати артеріальний тиск і пульс матері, ЕКГ, рівень кисню в крові і скоротливу діяльність матки. А крім цього дозволяють провести велику діагностику внутрішніх параметрів плода. Часто у випадках багатоплідної вагітності і при веденні складних пологів потрібні більш багатофункціональні моделі, оснащені глибоким автоматичним аналізом гістограми.

Застосування фетальних моніторів

Спочатку дана апаратура була призначена тільки для професійного використання в умовах клініки, але в останні роки майбутні батьки набувають доплери для домашнього застосування. Особливо для цих цілей підходять портативні моделі. Слід пам'ятати, що лікарі не рекомендують дуже часто використовувати ці прилади, їх можна застосовувати після 10-12 тижні внутрішньоутробного розвитку, а й в цьому випадку спостереження у лікаря, провідного вагітність, обов'язково.

Якщо ви вирішили купити фетальні доплери і монитори для домашнього чи клінічного застосування, зверніться до наших менеджерів або лишіть заявку на нашому сайті.