ГоловнаСтаттіВплив магнітних бур на людину.

Вплив магнітних бур на людину.

Дуже часто від людей можна почути фразу: «Тиск підвищений, напевно, все через магнітні бурі!».

Під магнітною бурею розуміється збурення геомагнітного поля, яке може тривати до декількох днів.

Вперше про магнітні бурі заговорили в 30-х роках XX століття у Франції. Справа в тому, що було відмічено збільшення випадків інфарктів міокарда та інсультів саме в той час, коли відзначалася сонячна активність (або збурення геомагнітного поля).

Як впливають магнітні бурі на людину?

Під час геомагнітних бур, людина може відчувати такі симптоми:

1. Головний біль і мігрень;

2. Прискорене серцебиття;

3. Безсоння;

4. Загальне нездужання;

5. Підвищення або зниження тиску.

Поява цих симптомів пов'язана з тим, що під час магнітної бурі у людини в організмі починають утворюватися агрегати кровоносних тілець (тобто кров стає густішою). В результаті цього, організм починає страждати від нестачі кисню. Нехватка кисню призводить до того, що починає реагувати мозок і нервові закінчення. Чим більше у людини здоров'я, тим менше кров'яних тілець у нього утворюється. До того ж, магнітні бурі можуть бути винуватцями тромбоутворення.

На магнітні бурі реагує близько 75% населення в усьому світі. При цьому кожна людина по-різному реагує на етапи перебігу самої бурі. Все залежить від індивідуальних особливостей людини. Дуже часто, багато людей, реагують не на саму бурю, а на спалахи, що відбуваються на сонці (які з'являються за пару днів до бурі).

Вченими доведено, що магнітні бурі впливають найбільше на жінок. Згідно з даними, бурі впливають на менструальний цикл (він збільшується), а також на перебіг вагітності і наступних пологів. Крім того, вони впливають на серцево - судинну систему та психо-емоційний стан людини.

Для того щоб поліпшити стан від впливу магнітних бур, бажано зменшити різні фізичні навантаження, постаратися врівноважити емоційний стан. Можна самостійно поліпшити позитивний настрій, в результаті чого почне вироблятися гормон радості - серотонін.

Необхідно також стежити за погодою і метеоумовами. Відмінним способом уникнення магнітних бур є прийняття контрастного душу. Стежити за своїм пульсом за допомогою пульсоксиметра.

Тільки зробивши ці дії можна усунути вплив магнітних бур на людину та її здоров'я.