ГоловнаСтаттіШтучна вентиляція легенів. Як вибрати апарат ШВЛ?

Штучна вентиляція легенів. Як вибрати апарат ШВЛ?

З допомогою штучної вентиляції легенів спеціалістам вдаєтся щодня рятувати тисячі життів. Будь-яке реанімаційне відділення не обходиться без апарату штучної вентиляції легенів (ШВЛ), багато палат інтенсивної терапії часто облаштовуються  не одним, а відразу декількома приладами, які допомагають хворим долати такий критичний момент свого стану, як зупинка дихання..

Сучасні апарати ШВЛ абсолютно безпечні - ці високотехнологічні прилади подають пацієнтові практично ідеальну газову суміш, вона мають певну температуру і навіть вологість.

Залежно від свого призначення апарати ШВЛ можуть бути стаціонарними і мобільними. Вибір обладнання знаходиться в прямій залежності від того, в яких умовах передбачається його експлуатація. Вибираючи апарат ШВЛ потрібно з усіх боків проаналізувати його функціональні особливості та зручність керування вентиляційними процесами.

Наркозно-дихальний апарат A5

Одним з найважливіших критеріїв вибору цього обладнання є модель компресора. Краще вибирати безмасляний - він компактний, безшумний і легкий.

Не менш важливою є і наявність датчика оповіщення про порушення тиску, зниженні прийнятної температури газової суміші або збої в електроживленні.

Наркозно-дихальний апарат WATO EX-35

Зверніть увагу на функцію резервної вентиляції. Автономний акумулятор, вбудований в ШВЛ-апарат, повинен забезпечувати живлення як мінімум протягом години після відключення від основного джерела енергії. Це важливо, тому що ніхто не застрахований від перебоїв з електрикою. Така функція дозволяє при необхідності без ризику транспортувати пацієнта, підключеного до ШВЛ, з одного відділення лікарні в інше. Чим більше часу апарат може працювати в автономному режимі - тим краще і безпечніше для пацієнта.

Пам'ятайте, що від того, наскільки своєчасно і якісно буде розпочато штучна вентиляція легенів хворого, залежить його життя! Тому підходити до вибору цього непростого обладнання слід вкрай уважно.

Купити якісний апарат ШВЛ в нашому магазині >>

Будь-яке реанімаційне відділення не обходиться без апарату штучної вентиляції легенів (ШВЛ), багато палат інтенсивної терапії часто облаштовуються  не одним, а відразу декількома приладами, які допомагають хворим долати такий критичний момент свого стану, як зупинка дихання.