ГоловнаУніверсальний сервіс "HEACO"

Медичне обладнання - це апаратура особливого виду, тому що від її працездатності залежить не тільки якість надання медичних послуг, але й життя пацієнтів в деяких випадках. Чудово розуміючи цей факт, сервісний відділ компанії «HEACO» створює максимально комфортні умови для здійснення гарантійного та післягарантійного сервісного обслуговування наданого медичного обладнання HEACO.

У чому переваги сервісу «HEACO»?

  1. Ми завжди проводимо тестування медичного обладнання перед його продажем. Купуючи наше обладнання, ви можете бути впевнені: воно прослужить вам довго.
  2. Медичне обладнання HEACO проходить гарантійне та післягарантійне обслуговування, яке ми здійснюємо протягом 2 тижнів.
  3. На нашому складі є в наявності всі необхідні комплектуючі для сервісного обслуговування медичного обладнання.
  4. Ми проводимо ремонт і сервісне обслуговування медичного обладнання, як у центральному сервісному центрі компанії, так і сервісних авторизованих центрах, розташованих у багатьох обласних центрах України.
Сервісний підрозділ «HEACO» пропонує вам спеціальні пропозиції:

1. Сервісний пакет «LONG».

Даний сервісний пакет розширює обслуговування медичного обладнання, що знаходиться на гарантії, до 5 років.

Надійність апаратури «HEACO» дозволяє сервісному центру значно збільшити термін гарантійного обслуговування лише за додаткову символічну вартість. Під час придбання медичного обладнання «HEACO» уточніть у вашого консультанта умови гарантійного обслуговування в сервісному пакеті «LONG».

2. Сервісний пакет «NON STOP».

Ваша клініка отримає для роботи аналогічну техніку, якщо у вас виникла необхідність сервісного обслуговування медичного обладнання «HEACO».

Ця сервісна слуга надає можливість якісно надавати медичні послуги в той час коли ваша медична апаратура проходить необхідне сервісне обслуговування. Дізнайтеся більше інформації про вартість пакета «NON STOP» у вашого консультанта під час покупки медичного обладнання «HEACO».

Медичне обладнання «HEACO». Професіонали воліють краще!

Наші дипломи