ГоловнаСтаттіСуперточний інфрачервоний термометр Firhealth

Суперточний інфрачервоний термометр Firhealth

Коли ми вимірюємо температуру тіла, для нас найголовніше - щоб вона була максимально точною. Коли міряємо температуру тіла дитини - щоб процес вимірювання був ще і абсолютно безпечним, і максимально швидким.

Все це тепер можливо з супер точним інфрачервоним термометром Firhealth. Термометр Firhealth вимірює температуру миттєво! Ви легко, швидко і просто зможете поміряти температуру дитини навіть тоді, коли дитина спить.

Переваги термометра:

- Легкий у використанні: просто натисніть і скануйте, результат буде на екрані - миттєво.

- Двійний режим вимірювання температури тіла - чола чи барабанної перепонки

   

- Діапазон вимірювань термометра: 32 ° F-212 ° F (0 ° C-100 ° С)
- Можливість зберігати 20 вимірювань температури
- Абсолютно безпечний: без ртуті і скла.
- Попередження про підвищену температуру (сигнал тривоги)

Як виміряти температуру чола:

Не знімаючи кришку з інфрачервоного датчика, піднесіть термометр до центру лоба, трохи вище брів або тримайте в декількох сантиметрах від нього. Чим ближче тримайте, тим точніше результат. Натисніть і відпустіть кнопку «Head». Результат миттєво відобразиться на екрані термометра.

 

Як виміряти температуру в вусі:

Обережно зніміть кришку з інфрачервоного датчика. Вставте зонд у вушний канал. Натисніть і відпустіть кнопку «Ear». Температура миттєво відобразиться на екрані термометра.
    Дітям у віці до 1 року: відтягніть вухо назад.
    Діти у віці від 1 року і дорослим: відтягніть вухо вгору і назад

.

 

Інфрачервоний двухрежимний цифровий термометр Firhealth має зручний корпус, просторий ЖК-дисплей, великі кнопки управління і характеризується високою точністю і моментальним вимірюванням температури тіла дитини або дорослого.

Бажаєте замінити батарейки?

Зніміть кришку вниз за вказаним напрямом стрілки. Поставте дві батарейки ААА правильно в відсік. Вийміть батарейки, якщо термометр не буде використовуватися протягом більше двох місяців.

 

Купити супер точний інфрачервоний термометр Firhealth в нашому магазині.