ГоловнаСтаттіЕлектрокардіографія. Найсучасніші електрокардіографи нашого магазину

Електрокардіографія.

Найсучасніші електрокардіографи нашого магазину

Основним методом діагностики в кардіології є електрокардіографія (ЕКГ). При роботі серця виникають електричні імпульси. Їх реєстрація надає можливість виявити патології, порушення в роботі серцевого м'яза і серцево-судинної системи на різних стадіях: від порушень процесу кровопостачання до виявлення розташування інфаркту міокарда.

Портативний кардіограф ECG80A Heaco 

ЕКГ - одна з найбезпечніших і доступних методик. Вона застосовується як при планових медичних оглядах, так і для діагностики патологій і вторинних змін в серці при захворюваннях інших систем і органів. Процедура електрокардіографії дає можливість виявити різні захворювання серцево-судинної системи. Підходить для обстеження дітей, вагітних жінок, пацієнтів у важкому стані.

Портативний електрокардіограф Heaco ECG100G

Електрокардіографія може призначатися лікарем або проводитися з ініціативи пацієнта. Слід звернутися до фахівця при наявності таких симптомів:

- Запаморочення, непритомність, задишка;
- Неодноразово виникає раптова слабкість;
- Чи не пов'язане з фізичними навантаженнями і емоційним станом прискорене серцебиття;
- Наявність болів в області грудей.

Регулярно проходити процедуру ЕКГ рекомендується:

- людям, вік яких більше 40-45 років;
- тим, хто переніс гостре інфекційне захворювання;
- людям, які схильні до таких факторів ризику, як вживання алкоголю і куріння.

Під час вагітності процедуру необхідно проходити при постановці на облік, а також при наявності несприятливих симптомів (непритомність, запаморочення, скачки тиску, болі в грудях).

Електрокардіограф Beneheart R12

Як проводиться ЕКГ

Безболісне обстеження не викликає неприємних відчуттів, триває близько 10 хвилин. Паціент знаходиться в положенні лежачи на зручній кушетці. Спеціаліст закріплює необхідну кількість електродів на руках, ногах, грудях. Спеціальний прилад електрокардіограф реєструє показання. У режимі реального часу дані виводяться на монітор комп'ютера.

Прилад роздруковує електрокардіограму на особливій стрічці. Електрокардіограма відображає роботу серця у вигляді кривої лінії. Ця лінія не хаотична, має певні інтервали, зубці, сегменти, які в свою чергу показують певні етапи роботи серця. Запис складається з 12 кривих. Шість з них отримані з грудних електродів (грудні відведення V1, V2, V3, V4, V5, V6), а решта - з електродів, прикріплених до рук і ніг (три стандартних - I, II, III, три посилених - aVL, aVR , aVF).
Лікар проводить аналіз отриманих даних, виявляє порушення. Протягом 10-15 хвилин пацієнтові видають висновок, при необхідності призначають додаткову діагностику.

Багато сучасні клініки мають можливість проводити ЕКГ на дому, що вкрай важливо при необхідності термінового обстеження людей, що мають захворювання серцево-судинної системи. Пройти обстеження можна в будь-якій лікарні, поліклініці, медичному центрі.

В нашому інтернет магазині ви можете купити

сучасні Електрокардіографи Heaco

за найвигіднішими цінами в Україні.