Монітори добового АТ Heaco використовується, коли людина страждає гіпертонією, гіпотонією, вегето-судинну дистонію або серцевою недостатністю, для своєчасного визначення зміни тиску і своєчасного прийняття необхідних медикаментів. Якщо хворий скаржиться на головний біль, у нього часто буває кровотеча носове або непритомний стан, також необхідно перевірити тиск.
Монітор добового артеріального тиску - повністю автоматизований, компактний, зручний медичний апарат, що дозволяє з великою точністю визначати артеріальний тиск у будь-який час доби.
Лікарям відомо, що артеріальний тиск людини не буває постійним, а має тенденцію до коливань протягом доби, і тому неможливо для точної діагностики проблем брати до уваги якийсь один показник в день. У цьому випадку радять вимірювати тиск за допомогою добових моніторів. Апарат покаже повну динаміку у зміні АТ в певний заданий проміжок часу. За картині динаміки сімейний лікар без праці складе найбільш підходяще лікування, яке буде ефективно тільки вам. Таким чином, з'являється можливість знизити ризик багатьох страшних захворювань (інсульт, інфаркт, ішемічна хвороба серця, ураження судин та інші гіпертонічні хвороби).
Даний монітор може фіксувати показники тиску і частоту пульсу протягом 24 - 48 годин автоматично.
Добовий монітор АТ реєструє такі стандартні показники:
середнє показання тиску (діастолічний, систолічний, пульсовий артеріальний) і ЧСС, протягом дня-ночі, доби;
середнє значення артеріального тиску і ЧСС, (на годину)
мінімальний і максимальний тиск і ЧСС в різний час доби
добовий індекс, який відображає нічне зниження артеріального тиску
зміни показників артеріального тиску.
Добовий монітор АТ рекомендується застосовувати таким чином. На руці хворого закріплюють манжету вимірювання артеріального тиску. Апарат виробляє і фіксує виміру, із заданою періодичністю (залежить від часу доби). Після ознайомлення з результатами лікар може дати висновок і рекомендації, виписати медикаменти або ж направити на подальше обстеження.
Зручність добового монітора АТ полягає в тому, що він абсолютно простий у використанні, його без зусиль може індивідуально налаштувати будь. Нескладна обробка даних, які представлені графіками і таблицями. У цих апаратах можливе застосування декількох принципів вимірювання АТ: осцилометричного, аускультативного, а також гібридного, який поєднує в собі перші два принципи.
Безліч компаній-виробників випускають різні види апарату. Тільки лікар може правильно підібрати необхідний прилад, який найкращим способом впорається з поставленими завданнями.