ГоловнаСтаттіДіагностика: стетоскопи в нашому домі

Діагностика: стетоскопи в нашому домі

З того часу як в 1816 році був винайдений стетоскоп, пройшло вже більше двох століть. Винахід відбулося тому, що лікареві було вкрай незручно притискатися вухом до грудей пацієнтів для прослуховування шумів їх серця. Сьогодні цей унікальний за своєю корисності прилад застосовується для самих різних цілей медичної діагностики.

Виды стетоскопів

Стетоскопи бувають кількох видів. Найбільш популярні: кардіологічні, педіатричні (неонатальні), акушерські, електронні.

Кардіологічні стетоскопи

Кардіологічні стетоскопи - це обладнання високої точності, яке надає можливість лікаря почути як низькі, так і високі частоти серцевих шумів за допомогою значно поліпшеною акустики.

Гарантія на цю продукцію кращих світових брендів - від 5 до 7 років, що свідчить про її високу якість.

Педіатричні стетоскопи

Завдяки чудовій акустиці і спеціальному обідку педіатричні стетоскопи не викликають неприємних відчуттів під час їх прикладання до тіла дитини, тому використовуються навіть для самих маленьких пацієнтів.

Однією з різновидів педіатричних є неонатальні стетоскопи, які мають поліпшені акустичними характеристиками. Вони оснащені інноваційною подвійною головкою зі сталі, спеціальної замінної мембраною з неохолоджуваних надпласким кільцем, інтегрованої подвійної пружиною, тому підходять як для професійного, так і для домашнього використання. Для молодих батьків і дитячих лікарів - просто незамінні.

Акушерські стетоскопи

Акушерські стетоскопи дозволяють почути биття маленького сердечка ще не народженої плоду, що звичайному стетоскопу не під силу - адже малюк знаходиться в навколоплідних водах. Тому краще скористатися фетальний допплером, як ще називають акушерський стетоскоп. З його допомогою проводять таке явище, як аускультація - оцінюють шуми легенів і серця, також перистальтику кишечника, якість кровотоку, а при пологах можна відстежувати шуми сердечка малюка, вимірювати артеріальний тиск.

  

Інноваційна конструкція цього стетоскопа дозволяє почути навіть гикавку малюка і найменші звуки при його русі, що, безсумнівно, порадує і тата, і маму. Але це ще не все: сучасні моделі оснащені записуючим пристроєм, які дозволяють передавати звукозапис на комп'ютер і пересилати її по електронній пошті. Для цього додатково передбачені компактні навушники і шнур для запису.

Електронні стетоскопи

Електронні стетоскопи - чудове за якістю обладнання, яке відрізняється від інших моделей наявністю навушників і електронного мікрофона. Професіонали цінують його за точність показань і зручність використання.

За допомогою електронного стетоскопа можна без перешкод вислухати пацієнта навіть у шумному приміщенні. Цей ефект досягається завдяки запатентованій технології придушення шумів, сучасною конструкцією універсальної головки. Крім того, є можливість вислуховувати окремо високі і низькі шуми, що незамінне при діагностиці роботи дихальної системи, яка особливо складна, оскільки легені знаходяться глибоко всередині організму. А низькі шуми діагностуються набагато важче. З електронним стетоскопом цей процес стане простіше і приємніше для обох сторін. Будь-який кардіолог чи пульмонолог це підтвердить.

Як правильно вибрати стетоскоп?

Перш за все, необхідно визначити, для чого вам це сучасний пристрій. Однак, незалежно від мети застосування, стетоскоп повинен володіти широким частотним діапазоном і чудовим посиленням. Зверніть увагу також на гарантійний термін: чим він вищий, тим якісніша модель.

В нашому інтернет магазині лише високоякісні стетоскопи з більшим терміном гарантії від 0,5 до 5-ти років. Цей помічник прослужить вам вірою і правдою - на работі і дома.