ГоловнаНовини

Новость

Вартість товарів, пропонованих нами, завжди вигідніше відрізняється від цін в інших магазинах. А сьогодні ми пропонуємо супер вигідну послугу РАССРОЧКА, за допомогою якої ви зможете користуватися товаром вже прямо зараз, а платити - пізніше, так як перший платіж за товар ви здійснюєте тільки через місяць після укладення договору!

Детальніше»

Новость

Тепер продукція HEACO в Києві.

Детальніше»

Новость

Неврологічний монітор EMS-9PB

Детальніше»

Новость

європейського рівня актуальні технології та нові досягнення в медицині і фармакології, унікальну і сучасну продукцію HEACO, яка незамінна сьогодні в медичній індустрії, неодноразово підтверджуючи свій високий рівень професіоналізму.

Детальніше»

Новость

Розміри термобумаги на апарати Heaco

Детальніше»

Новость

Вартість метрологічної атестації

Детальніше»

Новость

Пропонуємо вашій увазі фоторепортаж з нашого стенду на Міжнародній виставці "Охорона здоров'я 2013". Нашими професійними менеджерами тут були проведені консультації по товарах, представленим нашою компанією на Міжнародній виставці.

Детальніше»

Новость

Тема створення оптимальних умов для життя інвалідів, все частіше піднімається в нашій країні. Як допомогти, як обрати, де купити, скільки коштує інвалідна коляска?

Детальніше»

Новость

У Вас є чудова можливість отримати знижку 5% в магазині "МедТехніка" (у Києві та Харкові), пред'явивши роздрукований Сертифікат на знижку, або сфотографувавши його на свій телефон. Додаткова знижка на сам

Детальніше»

Новость

Пропонуємо вашій увазі фоторепортаж з нашого стенду на Міжнародній виставці "Охорона здоров'я 2014". Нашими професійними менеджерами тут були проведені консультації по товарах, представленим нашою компанією на Міжнародній виставці.

Детальніше»