Про компанію

Компанія Heaco (Heaco Medical Technology) - британський бренд займається виготовленням високотехнологічної медичної техніки. Виробництво продукції здійснюється на Європейському та Американському континентах, на спеціалізованих заводах.

Вироби HEACO по праву можна віднести до розряду інноваційних - вкрай важливо бути постійно на вершині сучасних технологій. Це націлює на безперервний прогрес, інакше на сучасному високо конкурентному ринку можна опинитися на «узбіччі».

Однією з основних цілей медичного обладнання є контроль показників здоров'я організму людини. І максимально точна інформації сприяє більш точному діагнозу, і, відповідно, більш ефективному лікуванню. Тому інженери компанії HEACO постійно борються за оволодіння максимальної точності і надійності, створюючи той чи інший медичний прилад. Основні характеристики медичного обладнання від британської компанії Heaco, це точність і чутливість. Точність дозволяє бачити (отримувати) об'єктивні дані, чутливість - чути (витягувати) навіть найменші сигнали SOS людського тіла.

Heaco спеціалізується на поставках для державних та приватних медичних організацій у сфері інновацій, якості та доступності медичного обладнання.

Головними галузями, для яких виробляється медтехніка компанія - Акушерство, Реанімація, Анастезіологія, Кардіологія та Терапія. Особлива увага приділяється виробництву апаратури для особистого контролю.

Асортимент бренду Heaco надзвичайно широкий: монітори для пацієнтів, монітори добового артеріального тиску, пульсоксиметри, інфузматори, спірографи, стетоскопи, фонендоскопи, фетальні доплери, фетальні монітори, електрокардіографи та багато іншого.

Насамперед компанія дбає про здоров'я своїх потенційних клієнтів, тому всі зусилля спрямовані на досягнення максимальних якостей і характеристик приладів. Зупинивши свій вибір на HEACO, ви станете власником товару, який відповідає найвищим світовим стандартам пред'являються до медичного обладнання.

Каталог с новыми товарами 2014 (смотреть)