ГоловнаНовиниСьогодні - акції, знижки і бонуси

Стрімка девальвація гривні і загальне підвищення цін впливає на наше здоров'я. Безумовно, те, що долар щодня змінюється і росте, впливає на вартість товарів. І кожна розсудлива людина думає про своє майбутнє, зважує всі плюси здійснення покупки.

Але так, як мета нашого магазину - це надання допомоги в турботі про вас і вашої сім'ї, ми вирішили радувати відвідувачів свого магазину цікавими пропозиціями, акційними знижками, бонусами та іншими цікавинками.

Зверніть увагу на таку новинку від нашого магазину, як АНТИКРИЗОВА ціна. Це означає, що на дану модель пропонується ціна зі знижкою -10%. Це новинка нашого магазину!

І це не все.

Наприклад, в нашому магазині активною є рубрика знижені в ціні товари. Кожен день тут можуть бути якісь оновлення. Приємним є те, що ціна на абсолютно новий товар може бути знижена на 80%! А все через те, що, регулярно відвідуючи міжнародні виставки і надаючи там в якості демонстраційного товару якесь обладнання, його упаковка може бути трохи пошкоджена, що ніяк не впливає на якість самого товару. А ціна - більш ніж приємна! Зателефонуйте нашому менеджеру - і уточнюйте наявність необхідного вам товару за акційною знижці!

У вас є також чудова можливість отримати знижку 5% в нашому магазині МедТехніка, які знаходяться в Києві та Харкові, пред'явивши роздрукований Сертифікат на знижку або сфотографувавши його на свій телефон.

Мы заботимся о вас!