ГоловнаНовиниІнвалідний візок KU 20V (Чехія)

Тема створення оптимальних умов для життя інвалідів, все частіше піднімається в нашій країні. Як допомогти, як обрати, де купити, скільки коштує інвалідна коляска?

З цими питаннями стикаються багато людей, що потрапили в біду. Наш інтернет - магазин допоможе доставити і купити інвалідну коляску без переплат.

Люди, які втратили можливість самостійно ходити, зможуть самостійно пересуватися, займатися спортом, не будуть заручниками прикутого становища. Інвалідний візок, підібрана правильно відповідно до порушення втрачених функцій, дасть шанс на повернення до повноцінного життя.

Ми гарантуємо допомогу: надамо широкий асортимент, дамо вичерпну інформацію і вирішимо будь-які питання.

Зараз з'явилася можливість придбати чеську коляску нового покоління KU 20V. У ній поєднані всі новації і технології. Яскрава по дизайну, стійка до перекидання, легко складається, маневрена, полегшена, з маленькими габаритами інвалідна коляска даної моделі здатна полегшити комфорт пересування людям, чия вага досягає 125 кг.

Особливо вона показана пацієнтам, яких турбує хвороба міопатія. У такій колясці хворі, з системою порушення метаболізму м'язової тканини, що не будуть відчувати себе безпорадними, зможуть самостійно переміщатися і боротися із захворюванням.