ГоловнаСтаттіВсе про медичне обладнання

Медичне обладнання - це життя

Зараз вже важко уявити своє життя без різного медичного обладнання. Воно й лікує, і діагностує, і реабілітує, і багато іншого.

Що таке медичне обладнання?

Медичне обладнання - це специфічна техніка, призначена для створення ефективних умов для пацієнтів та медперсоналу при проведенні діагностики, лікувальних та реабілітаційних процедур.

Дуже важливо вчасно і правильно поставити діагноз, тому що від цього може залежати життя. Тому в якості діагностичного обладнання слід використовувати високонадійну техніку та новітні винаходи в цій області. Компанія «Неас» постійно працює над розширенням асортименту обладнання та над його вдосконаленням для забезпечення здоров'я кожному. Виробників аналогічної продукції досить багато на нинішньому ринку. Продукція їх відрізняється за вартістю, якістю, термінами експлуатації, точністю вимірювання і надійністю. Медичне обладнання - прайс компанії «Неас» - представлений найширшим асортиментом поряд з досить аргументованою вартістю.

Види медичного обладнання

Для того, щоб краще уявляти можливості обладнання, фахівці в цій області його класифікували залежно від цільового призначення:

техніка, призначена для підтримки життєзабезпечуючих систем організму людини, наприклад, апарат для ШВЛ;
техніка для діагностики, наприклад, апарат для проведення УЗД;
лабораторне обладнання для проведення різних аналізів крові, сечі та ін .;
техніка для транспортування пацієнтів, наприклад, каталки;
хірургічна і ендохірургічна техніка, наприклад, операційний стіл або пристосування для лапароскопічного дослідження;
пристрої для проведення дезінфекції та стерилізації;
терапевтична техніка, наприклад, насоси для інфузії рідини.

Вимоги до медичного обладнання

Сфера застосування такого обладнання досить різноманітна: від домашнього застосування і до косметичних салонів, медичних центрів, шкіл і т.д. Головна вимога до будь-якого обладнання, незалежно від сфери застосування - це якість. Адже саме від його якості і залежить успішність його використання. Тому купувати медичне обладнання слід тільки у перевірених часом виробників, які не сидять на місці, а спрямовані на розвиток. Компанія «Неас» - це британський виробник, відомий своєю якістю і інноваційним підходом до виробництва. Медичне обладнання прайс цієї компанії представлений медичною технікою для всіляких сфер застосування.

Медичне обладнання HEACO представлено широким асортиментом виробів, необхідних для забезпечення оптимальних умов підтримки життєвих функцій хворого і для подальшого його повного лікування. Медичне обладнання HEACO призначене для допомоги в діагностиці, моніторингу та лікуванні різних захворювань. Існує кілька основних типів.

Діагностичне обладнання включає в себе апарати медичної візуалізації та застосовується для точної діагностики хвороби. До нього відносяться апарати УЗД та МРТ, ПЕТ і КТ сканери, рентгенівські апарати.

Обладнання, що сприяє підтриманню життєвих функцій - це різні медичні вентилятори, серцево-легеневі, апарати для діалізу, штучної вентиляції легенів.

Медичні монітори дають можливість медичному персоналу уважно відстежувати всі зміни в стані здоров'я пацієнтів. Монітори відстежують і вимірюють життєво важливі функції. До них відносяться ЕКГ, ЕЕГ, вимірювання кров'яного тиску, насичення крові киснем і вимірювання кількості розчинених газів у крові.

Медичне лабораторне обладнання приходить на допомогу, коли необхідно зробити аналіз крові, сечі і провести аналіз ДНК.

До хірургічного обладнання належать різні операційні столи, світильники, медичні аспіратори, а також підвісна стельова консоль. До цього ж обладнання належать комплекси, призначені для проведення порожнинних операцій.

Різні медичні каталки, крісла, перекладчіки для хворих, інкубатори для недоношених та хворих новонароджених.

Медичне обладнання є дорогою і високотехнологічною апаратурою. Вона вимагає спеціального професійного обслуговування.

Все медичне обладнання повинно бути зареєстровано, пройти сертифікацію в Держздравнадзорі і мати відповідний документ.

Медичне обладнання Heaco - впевненість у завтрашньому дні

За останні кілька століть простежується помітне збільшення терміну та якості життя людини. Це прямо пов'язано з розвитком такої важливої ​​галузі як медицина, а разом з нею і невід'ємної її частини - медичним обладнанням. Завдяки саме йому лікарі сьогодні мають можливість діагностувати та лікувати навіть ті захворювання, які вважалися невиліковними ще пару десятків років тому.

Продаж медичного обладнання - дуже серйозна справа, якою повинні займатися виключно професіонали. Наша компанія вже тривалий час працює на українському ринку, завойовуючи довіру клієнтів. Саме у нас ви можете придбати дійсно якісну медичну техніку, яка не підведе вас.

Яке обладнання ми пропонуємо

Наша компанія здійснює продаж медичного обладнання для всіх основних галузей медицини:

  • анестезіології;
  • акушерської справи;
  • кардіології;
  • реанімаційне обладнання;
  • різне обладнання для терапії.

Якість - понад усе

Ми пропонуємо вам тільки дійсно якісне медобладнання, яке виробляє англійська фірма «Heaco Medical Tehnology» на заводах в США і Європі. Ми піклуємося про здоров'я пацієнтів і тому на перше місце завжди ставимо точність і надійність обладнання, адже саме ці якості є основними і вирішальними критеріями в медицині. Використання медобладнання фірми «Heaco» зводить імовірність помилки при діагностиці практично до нуля, а також спрощує процес лікування пацієнтів. У нас ви можете придбати продукцію не тільки для клініки, а й для самостійного контролю за станом здоров'я в домашніх умовах.

Будьте здорові разом з нами!