ГоловнаТест системи на коронавірусТест-набір «Covid-19-антиген-тест-МБА»

Тест-набір «Covid-19-антиген-тест-МБА»

Тест-набір «Covid-19-антиген-тест-МБА»

Тест-набір «Covid-19-антиген-тест-МБА»

  • Перед замовленням, уточнюйте ціну у менеджера!*
    *У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку, ціни на товари постійно змінюються. Приносимо вибачення за незручності і сподіваємося на розуміння.

580 грн
  • Немає в наявності
    Арт:HK0856


Тест-набір імунохроматографічний для виявлення антигенів коронаіруса COVID-19

 

 

Тест-набір «Covid-19-антиген-тест-МБА» призначений для візуального (якісного) швидкого виявлення антигенів коронавіруса COVID-19, який є збудником атипової пневмонії, в мазках з носа / глотки методом імунохроматографічного аналізу.
 
Що це за тест?
 
Експрес-тест роблять по процедурі, подібної з ПЛР-тестами, коли за допомогою ватного тампона береться мазок зі слизової оболонки носа або рота. Але, на відміну від тесту ПЛР, який роблять в Україні від 7 годин до декількох тижнів, цей експрес-аналіз буде готовий вже за 15 хвилин.
 
Протягом 15 хвилин тест дає змогу:

 - виявити інфекцію SARS-CoV-2 у людей з безсимптомним перебігом захворювання;

 - ідентифікувати інфекцію SARS-CoV-2 у людей з симптомами застуди;

 - виконати скринінг людей, які були в контакті з інфікованими SARS-CoV-2 або перебували в зоні ризику.

Чутливість - не менше 85%
Специфічність - не менше 98%
 
Як підготуватись до тесту?
 
Протягом 4-5 годин до моменту забору біоматеріалу рекомендується не використовувати краплі для носа, не промивати і не полоскати носові ходи.
 
Новий вид діагностики COVID-19
 
Міністерство охорони здоров’я планує ввести новий метод діагностики коронавіруса, використовуючи швидкі тести на антигени. Таку заяву 29 жовтня на брифінгу зробив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.
 
«Ми будемо вводити новий метод тестування, який тільки з’явився в світі. Це швидкі тести на антиген. Ми вже подали відповідні зміни до певних постанов, а також запит на отримання додаткових коштів. Це близько 2 мільярдів гривень, які нам необхідні на боротьбу з COVID-19, левова частка на цей метод тестування».
 
Завдяки цьому в Україні збільшиться кількість проведених тестувань на коронавірус.

* Тест-набір «Covid-19-антиген-тест-МБА» введений в обіг на підставі Декларації про відповідність № 5-001: 2015-7 від 12.10.2020 та внесено до «Реєстру осіб, відповідальних за ведення медичних виробів, активних медичних виробів, які імплантуються і медичних виробів для діагностики in vitro в обіг, форми повідомлень, переліку відомостей, які зберігаються в ньому, і режиму доступу до них».

* Зовнішній вигляд і комплектацію товару уточнюйте у менеджера!