ГоловнаТермометри медичніТермометр безконтактний DT-806B дитячий

Термометр безконтактний DT-806B дитячий

Термометр безконтактний DT-806B дитячий

Термометр безконтактний DT-806B дитячий

  • Перед замовленням, уточнюйте ціну у менеджера!*
    *У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку, ціни на товари постійно змінюються. Приносимо вибачення за незручності і сподіваємося на розуміння.

1 632 грн
  • Немає в наявностіКредит від 0,01%


    Арт:HK0280


Безконтактний дитячий термометр DT-806B надає сьогодні унікальну можливість контролю температури дитини навіть в той момент, коли вона спить, плаче або активно зайнята грою.

Безконтактний дитячий термометр DT-806B надає сьогодні унікальну можливість контролю температури дитини навіть в той момент, коли вона спить, плаче або активно зайнята грою. За якусь частку секунди ви вже побачите результат на моніторі термометра.

Даний термометр використовується медперсоналом дитячих садків і шкіл, оскільки за дуже короткий час дає можливість перевірити самопочуття не одної дитини, а десятьох.

До того ж це повністю гігієнічно, так як цей дитячий термометр DT-806B - безконтактний.

За рахунок інноваційної безконтактної технології вимірювання і мультяшному дизайну приладу, процедура контролю температури у дітей - проста і досить швидка.

Режим вимірювання оточення, яким оснащений термометр, дозволяє виміряти не тільки температуру тіла вашого малюка, але й температуру повітря дитячої кімнати, його харчування і навіть температуру води у ванні для купання дитини.

Переваги безконтактного термометра DT-806B очевидні! До численних переваг даного термометра можна ще сказати те, що цей прилад - абсолютно безпечний, що не скажеш про звичайний ртутний термометр.

Термометр DT-806B, завдяки своїй функціональності і приємному зовнішньому вигляду, перетворить процес контролю температури в цікаву гру.

* Зовнішній вигляд і комплектацію товару уточнюйте у менеджера!