ГоловнаСтаттіТаємнича компанія «Heaco» та її продукція

Що таємничого в цій компанії? Що за секрети вона зберігає? Коли про це вже дізнаються всі люди? Коли її товари побачать «наживо»?

 

Ось і настав час відповісти на всі ці питання. Отже, уважно читайте кожне слово - це знадобиться!

 

Компанія «Heaco»

 

Дуже молода компанія, головний офіс якої розташовується в Лондоні, Англія. А заводи з виготовлення товарів, що продаються нею, в інших країнах, наприклад, Японії, США і європейських країнах. Фірма порівняно недавно опинилася в центрі уваги.

 

Які секрети фірмы «Heaco»?

 

Секрети прості, але їх можна розкрити, бо кожен повинен знати цю фірму. «Heaco» відрізняється високою надійністю створюваних виробів, довгостроковістю їх служби і мінімальними цінами, які рекомендовані «Українською асоціацією з контролю за цінами».

Що продає «Heaco»?

 

Компанія «Heaco» - магазин медтехніки, який надає широкий асортимент і величезний вибір медичного обладнання. Це як товари для особистого користування людиною, так і для професіоналів-лікарів, яким потрібне якісне обладнання в клініку або особистий кабінет.

 

В яких галузях застосовують медтехніку «Heaco»?

 

Дуже вдало, що компанія не спеціалізується тільки на одному напрямку, а розробляє різні модифікації виробів для таких галузей медицини:

  • самоконтроль;
  • реанімація;
  • акушерство;
  • кардіологія;
  • анестезіологія;
  • терапія.

Чи є попит?

 

Магазин медтехніки «Heaco» тепер існує в Інтернеті і тепер зручно замовляти необхідне обладнання саме тут. До речі, у «Heaco» вже є постійні клієнти - і клініки, і лікарі, і навіть прості люди, які купують товар для використання його в домашніх умовах.

Для медичного фахівця: «Heaco» відзначено провідними фахівцями України за якістю, ціною та принципом роботи - мінімальні похибки в показаннях техніки.