ГоловнаСпірографи Heaco, пікфлуометриПортативний спірометр SP10

Портативний спірометр SP10

Портативний спірометр SP10

Портативний спірометр SP10

  • Перед замовленням, уточнюйте ціну у менеджера!*
    *У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку, ціни на товари постійно змінюються. Приносимо вибачення за незручності і сподіваємося на розуміння.

12 340 грн
  • Є в наявностіКредит від 0,01%


    Арт:HK083


Портативний спірометр HEACO SP10 призначений для швидкої оцінки функції зовнішнього дихання в амбулаторних і домашніх умовах.

Інформативний кольоровий дисплей допоможе оцінити функції зовнішнього дихання, при цьому не підключаючись до комп'ютера. Вбудований архів дозволяє вивести всі дослідження через ПК на принтер.

Властивості: забезпечує перегляд отриманих даних за функціями зовнішнього дихання на дисплеї. Завдяки цьому можна швидко оцінити цифрові та графічні дані. В архіві зберігається до 100 досліджень.

Досліджувані показники: PEF (ПСВ - пікова швидкість видиху),

FEV (ОФВ - об'єм форсованого видиху), FEF (МОС - миттєвий обсяг швидкості), FVC (ФЖЕЛ - форсована життєва ємкість легень).

Вимірювані параметри: ОФВ1 - об'єм форсованого видиху за першу секунду маневру видиху форсованого. ФЖЕЛ - різниця між обсягами повітря в легенях в точках початку і кінця маневру видиху форсованого. ПСВ - пікова швидкість видиху (максимальний потік, який виникає при видиху). МОС - миттєві об'ємні швидкості (швидкість повітряного потоку в момент видиху певної частки ФЖЕЛ) (25,50 і 75% ФЖЕЛ).

Комплектація: програма аналізу для ПК, яка допоможе детально оцінити проведені тести і вивести висновок на друк. Апарат повністю русифікований, зрозуміле меню. Разом з цифровими показниками відображається кольорова шкала норми. Вона допомагає швидко визначити функціональний стан легенів.

1 л / сек. ~ 16 л / сек. - Діапазон швидкості повітря

± 3% або 0.05 л. - Похибка вимірювання об'єму

± 10% або 0.3 л / сек. - Похибка припливу

Опір потоку максимальне при вимірюванні 6 Па / л / сек, з'являється при 14 л / сек.

10 л. - Обсяг максимальний

Кольоровий TFT дисплей

Заряд акумулятора відображається

Вимикається автоматично (після 1 хв. Простою)

Функція збереження даних

Завантаження виміряних даних на комп'ютер

Літієвий акумулятор.

* Зовнішній вигляд і комплектацію товару уточнюйте у менеджера!