ГоловнаКонцентратори кисневіКисневий концентратор 3л Формед

Кисневий концентратор 3л Формед

Кисневий концентратор 3л Формед

Кисневий концентратор 3л Формед

  • Перед замовленням, уточнюйте ціну у менеджера!*
    *У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку, ціни на товари постійно змінюються. Приносимо вибачення за незручності і сподіваємося на розуміння.

за запитом
  • Немає в наявності
    Арт:HK0162


Киснева терапія - це новий, ефективний метод оздоровлення організму людини, і до того ж дуже приємний і абсолютно безпечний.

Кисень необхідний нашому організму, він покращує настрій, підвищує концентрацію уваги, а також стимулює кровообіг мозку. Якщо ви дбаєте про своє здоров'я, то не відмовляйте собі в найголовнішому для життя - в кисні!

Гарантія 2 роки !!!

Методи кисневої терапії:

Кисневі інгаляції проводяться за допомогою назального інгалятора або через маску. Під час даної процедури в організмі активізуються процеси метаболізму. За рахунок кисневої інгаляції відбувається детоксикація організму.

Кисневі інгаляції знімають задишку, головні болі, усувають похмільний синдром, нормалізують вагу і стимулюють метаболізм (поєднуючи з кисневою дієтою), прискорюють процес відновлення сил після фізичних навантажень, покращують фізичну і розумову активність, покращують стан шкіри, підвищують працездатність і життєвий тонус, підвищують і відновлюють імунітет, нормалізують роботу нервової системи, підвищують витривалість організму в цілому, а також покращують настрій.

Кисневий коктейль є популярним методом кисневої терапії. Він насичує організм людини киснем, а також корисними вітамінами мікроелементами. Коктейль дуже просто готуватися, отриманий напій корисний, дуже смачний і зовні привабливий. Рекомендовано приймати кисневі коктейлі людям, які не мають можливість часто перебувати на свіжому повітрі.

Готуватися коктейль на базі фрешу або ж звичайного соку. Сік можна придбати в магазині. Також для приготування можна використовувати трав'яні або лікарські збори.

Регулярне вживання кисневих коктейлів допоможе підвищити імунітет, працездатність, усунути синдром хронічної втоми, активізувати обмін речовин, нормалізувати роботу серцево-судинної і нервової системи.

Технічні властивості концентратора:

Потік кисню: 1-3

Концентрація кисню: 93%

Живлення: 220 Вт

Дисплей: рідкокристалічний цифровий, є таймер

Тиск: 0,04-0,05мбар

Рівень шуму: 37 Дб

Розміри: 37х33х50 мм

Вага: 14,5 кг.

* Зовнішній вигляд і комплектацію товару уточнюйте у менеджера!