ГоловнаМонітори пацієнта HeacoМонітор пацієнта ВМ800В neo

Монітор пацієнта ВМ800В neo

Монітор пацієнта ВМ800В neo

Монітор пацієнта ВМ800В neo

  • Перед замовленням, уточнюйте ціну у менеджера!*
    *У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку, ціни на товари постійно змінюються. Приносимо вибачення за незручності і сподіваємося на розуміння.

135 300 грн
  • Немає в наявностіКредит від 0,01%


    Арт:HK0168


Монітор пацієнта ВМ800В neo - спеціалізований монітор для новонароджених. Пристрій можна підключити до центральної системи моніторингу; є кріплення на ліжку, на стіні і на штативі.

Монітор пацієнта ВМ800В neo БІОМЕД - спеціалізований монітор для новонароджених. Пристрій можна підключити до центральної системи моніторингу; є кріплення на ліжку, на стіні і на штативі.

Монітор досить простий в застосуванні і надійний в експлуатації, він має простий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Завдяки використанню якісних комплектуючих монітор пацієнта має високу надійність.

Монітор пацієнта оснащений кольоровим сенсорним ЖК 8,4 дюймовим екраном, який забезпечує такі режими відображення, як: «Демонстраційний режим», «Заморожування кривих", "Оксікардіореспірограма», «Екран трендів», «Великі цифри».

Особливості:

Високоточна технологія вимірювання ЕКГ з низьким рівнем шумів NeoEx, спеціально розроблена для вимірювання ЕКГ у новонароджених.
Моніторинг концентрації кисню в інкубаторі або кювезі поруч з новонародженим, при зменшенні концентрації О2 навколо немовляти.
Акустична і візуальна тривоги.
Адаптивна технологія обробки цифрового сигналу при вимірюванні неінвазивного тиску AcuTec NIBP.
Моніторинг апное, система пробудження вібросигналом в разі спрацювання тривоги апное (при зменшенні ЧД до 7 дих / хв - датчик вібрує,чим і будить малюка).
Конфігурацією монітора передбачено вимірювання параметрів капнограф в разі підключення зовнішніх додаткових аксесуарів до відповідного роз'єму, без необхідності зміни конфігурації всередині приладу.
Пам'ять: 200 подій аритмії, 120-годин графічних і цифрових трендів, 2000. груп вимірювань НИАТ, 500 подій тривоги, 30 хвилинних хвильових форм сигналів.
Літій-іонна батарея забезпечує автономну роботу монітора протягом 4:00.
Меню (мови): російська та англійська
Вага: не перевищує 2,7 кг

Базова комплектація (спеціальні аксесуари для новонароджених):

- Датчик контролю концентрації кисню у кювезі
- Датчик пробудження при апное (вібраційний датчик контролю асфіксії)
- Неонатальні електроди ЕКГ
- Неонатальний багаторазовий датчик Masimo
- Набір неонатальних манжет НИАТ

* Зовнішній вигляд і комплектацію товару уточнюйте у менеджера!