ГоловнаСтаттіМедтехніка на Оболоні в Києві

Медтехніка на Оболоні в Києві

Компанія «Медтехніка» запрошує Вас відвідати новий магазин сучасного медичного обладнання, що знаходиться на Оболоні - «Магазин Медтехніка».

 

У новому магазині медтехніки представлений величезний асортимент різних апаратів і пристроїв, які застосовуються сьогодні в лікувальних і діагностичних установах. Крім того, в магазині на Оболоні представлені прилади, які використовуються для діагностики, лікування, профілактики та контролю протікання багатьох захворювань в домашніх умовах, ці пристрої покликані створювати комфортні та безпечні умови для пацієнтів.
Адреса нашого магазину медичного обладнання і техніки: м. Київ, Героїв Сталінграда 8, корпус 5.

 

Відвідавши наш магазин, Ви зможете знайти багато корисної і, що важливо, життєво необхідної медичної техніки, будь то термометри, ортопедичні товари, тростини, інвалідні коляски, товари для реабілітації та кардіотренувань, а також сучасне професійне медичне оснащення для клінік і медустанов - медичні меблі , ліжка, інструменти, кисневе обладнання, електрокардіографи, високоякісні апарати УЗД і багато іншого.

Наша компанія має великий досвід роботи з медичною технікою, що дозволило нам представити Вашій увазі найкраще на сьогоднішній день медичне обладнання.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте чудове обладнання, наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші запитання, допоможуть вибрати те, що необхідно Вашій клініці або діагностичному центру.

Чекаємо на Вас у нашому новому магазині сучасного медичного обладнання.

Давайте дбати про своє здоров'я разом!