ГоловнаКонцентратори кисневіКисневий концентратор 7F-5 Биомед

Кисневий концентратор 7F-5 Биомед

Кисневий концентратор 7F-5 Биомед

Кисневий концентратор 7F-5 Биомед

  • Перед замовленням, уточнюйте ціну у менеджера!*
    *У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку, ціни на товари постійно змінюються. Приносимо вибачення за незручності і сподіваємося на розуміння.

21 853 грн
  • Є в наявностіКредит від 0,01%


    Арт:HK0568


Кисневий концентратор 7F-5 забезпечує вироблення високочистого кисню (без обмеження) з навколишнього повітря, методом поділу газів.

Дана модель рекомендована для проведення додаткової індивідуальної кисневої терапії пацієнтами з порушеннями дихальної функції, серцевою недостатністю, а також знаходяться в післяопераційному періоді. Кисневий концентратор використовують у лікувальних закладах. Він нескладний в експлуатації і практично не потребує обслуговування.

Повітря проходить через пиловий фільтр, потім через антибактеріальний фільтр подається в безмасляний компресор. Далі під дією тиску надходить в наповнені цеолітом колонки, потім в накопичувач і, проходячи в зволожувач через регулятор потоку (ротаметр), надходить через еластичну трубку з носовими канюлями до користувача.

Під час отримання процедури, з використанням подовженої трубки, пацієнт може вільно переміщатися, при цьому концентратор кисню може знаходитися навіть в іншому приміщенні.

Головний складник - молекулярний фільтр (цеоліт). Він забезпечує отримання кисню з повітря, що виходить з компресора.

Витрата кисневої суміші регулюється в межах 0,5-5 л / хв, при цьому концентрація кисню становить 90-95%. Якщо рівень тиску виходить за межі допустимого, то подається сигнал тривоги.

Технічні дані:

Регульований потік і безперебійна подача кисню

Час безперервної роботи апарату: близько 15000 годин

Великий рідкокристалічний 8-позиційний екран, показ часу

Автоматична сигналізація при відключенні електроенергії.

* Зовнішній вигляд і комплектацію товару уточнюйте у менеджера!