ГоловнаТест системи на коронавірусКасетний швидкий тест на IgG/IgM COVID-19 (20 шт) (Великобританія. Оригінал)

Касетний швидкий тест на IgG/IgM COVID-19 (20 шт) (Великобританія. Оригінал)

Касетний швидкий тест на IgG/IgM COVID-19 (20 шт) (Великобританія. Оригінал)

Касетний швидкий тест на IgG/IgM COVID-19 (20 шт) (Великобританія. Оригінал)

  • Перед замовленням, уточнюйте ціну у менеджера!*
    *У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку, ціни на товари постійно змінюються. Приносимо вибачення за незручності і сподіваємося на розуміння.

за запитом
  • Немає в наявності
    Арт:HK0810


Пристрій для тестування на IgG / IgM COVID-19 - це швидкий імунохроматографічний тест для якісного визначення антитіл IgG та IgM до нового COVID-19, нового штаму коронавірусу, в зразках цільної крові, сироватці та плазмі.

• Швидкий результат за 10 хвилин
• Можна застосовувати для зразків цільної крові (в комплекті ланцет для проколу пальця), сироватки, плазми
• Зручний у використанні і не вимагає аналізатора
• Зберігати при кімнатній температурі або в холодильнику

Принцип роботи тесту
Тест має антитіла до IgM і IgG людини, іммобілізовані на мембрані на двох розділених ділянках тестової зони. Частинки, покриті антигенами 2019 nCoV, завантажені на мембрану біля лунки для зразка. Під час проведення тесту в лунку вносять зразок цільної крові, сироватки, плазми, де починається взаємодія з частками, покритими антигеном, і всі антитіла до 2019 nCoV, що знаходяться в зразку, зв'язуються з антигеном. Комплекси «частіца- антитіло» мігрують по мембрані за рахунок капілярності, в тестовій зоні взаємодіють з антитілами до IgM і IgG людини і фіксуються. Позитивний результат визначається при появі кольорової смуги навпаки індикатора IgM і IgG. Якщо в тестовій зоні не утворюються кольорові смуги, це вказує на негативний результат. Для процедурного контролю в контрольній зоні завжди повинна з'являтися кольорова смуга. Це вказує на те, що доданий достатній обсяг зразка, а також спрацювала капілярність мембрани.

 

Позитивний на IgG: З'являються дві чіткі кольорові смуги. Одна смуга з'являється на контрольній ділянці (С), а інша - на тестовій ділянці IgG (IgG).
Позитивний на IgМ: З'являються дві чіткі кольорові смуги. Одна смуга з'являється на контрольній ділянці (С), а інша - на тестовій ділянці IgМ (IgМ).
Позитивний на IgG і IgM: З'являються три чіткі кольорові смуги. Одна смуга з'являється на контрольній ділянці (C), друга смуга - на тестовій ділянці IgG (IgG), третя - на тестовій ділянці IgM (IgM).

Негативний (негативний): одна смуга відображається на контрольній ділянці (C). У тестових зонах не з'являється видимих кольорових смуг.

Недійсний: не відображається контрольна смуга. Недостатній обсяг зразка або недотримання процедурних методів є найбільш ймовірними причинами відсутності контрольної лінії. Перегляньте процедуру і повторіть дослідження з використанням нового тесту. Якщо проблема не зникає, негайно припиніть використання тестового набору і зверніться до дистриб'ютора.

Контроль якості:
До тесту включено процедурний контроль. Кольорова смуга, що з'являється на контрольній ділянці (С) - це внутрішній процедурний контроль. Вона підтверджує достатній обсяг зразка і правильну процедурну техніку. Стандарти контролю не входять в комплект.

* Зовнішній вигляд і комплектацію товару уточнюйте у менеджера!