ГоловнаСистема догляду за новонародженимиІнфрачервоний обігрівач CERAMOTHERM 3000

Інфрачервоний обігрівач CERAMOTHERM 3000

Інфрачервоний обігрівач CERAMOTHERM 3000

Інфрачервоний обігрівач CERAMOTHERM 3000

 • Перед замовленням, уточнюйте ціну у менеджера!*
  *У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку, ціни на товари постійно змінюються. Приносимо вибачення за незручності і сподіваємося на розуміння.

308 854 грн
 • Є в наявностіКредит від 0,01%


  Арт:HK01019


Інфрачервоний обігрівач використовується для підтримка температури тіла пацієнта та попереднього обігріву матраців та ліжок пацієнтів. Під час використання обладнання у пацієнта прогріваються верхні шари тіла, розширюються дрібні кровоносні судини, таким чином активізується обмін речовин і прискорюється транспортування тепла в крові. Застосування обладнання є надзвичайно важливим для немовлят під час післяпологового догляду, роздягнених немовлят під час зміни підгузків, немовлят та дітей, які перебувають під тривалим обстеженням, при лікуванні дітей та дорослих. Завдяки своїй портативності інфрачервоні обігрівачі на мобільній стійці можуть використовуватися в різних місцях, чи в різних приміщеннях в залежності від потреб пацієнта. За необхідності обігрівач також можливо використовувати на ліжках пацієнтів, чи операційних столах. Гарантійний термін: 12 місяців.

  Комплексна безпека - нагрівальні елементи розташовані за щільною сіткою, інфрачервоне джерело світла не завдає жодних травм оку та шкірі пацієнта, автоматичне зменшення інтенсивності опромінення до безпечного значення через певний час при використанні високої інтенсивності опромінення для підтримки температури тіла.

  Новітній високоефективний відбивач, направляє інтенсивність випромінювання нагрівального елемента безпосередньо і рівномірно на матрац пацієнта. Тому утворення небезпечної кількості тепла є неможливим для цього обігрівача.

  Інтегроване вимірювання температури пацієнта та контроль температури шкіри регулюється сервоприводом та має звукове та візуальне попередження у разі від’єднаного датчика температури (додаткова опція).

  Відображення заданої та фактичної інтенсивності випромінювання та залишкового тепла після вимкнення обладнання і до повного його охолодження.

  Два панельні джерела світла інтегровані в обігрівач з регульованою яскравістю (5 ступенів регулювання) забезпечують рівномірне світло, що не сліпить пацієнта та оточуючих.

  Функція швидкого обігріву. Період нагрівання від кімнатної температури до максимальної/обраної інтенсивності приблизно 15 хвилин.

  Регулювання інтенсивністю випромінювання у мВт/см2 або у %.

  Вбудовані таймери: APGAR-таймер (оцінка стану немовляти після народження), секундомір, таймер зворотного відліку, СPR-таймер (кардіо-легенева реанімація).

  Ширина х Глибина: 560 х 560 мм

  Загальна висота: 1535 - 1935 мм

  Спектр довжини хвилі випромінювання інфрачервоного обігрівача: 1,5 до 6,8 мкм

  Кут обертання інфрачервоного обігрівача: 360°

  Регулювання по вертикалі: ± 45°

  Керамічні нагрівальні елементи: 2 шт.

  Потужність нагрівальних елементів: 800 Вт (2 по 400 Вт)

  Вибір інтенсивності/опромінена зона при робочій відстані: 2-30 mW/cm2/390 х 680 мм

  Інтегроване освітлення в інфрачервоний обігрівач: 2 шт, з обох сторін

  Можливість регулювання яскравості освітлення: за 5 кроків

  Потужність освітлення: 2 х 18 Вт

  Інтенсивність освітлення (макс.): 2 х 1350 лм

  Макс. під’єднана потужність: 900 Вт / 3,9 А

  * Зовнішній вигляд і комплектацію товару уточнюйте у менеджера!