ГоловнаФетальні монітори HeacoФетальний монітор L8 TFT

Фетальний монітор L8 TFT

Фетальний монітор L8 TFT

Фетальний монітор L8 TFT

  • Перед замовленням, уточнюйте ціну у менеджера!*
    *У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку, ціни на товари постійно змінюються. Приносимо вибачення за незручності і сподіваємося на розуміння.

41 963 грн
  • Немає в наявностіКредит від 0,01%


    Арт:HK079


Фетальний монітор оснащений сенсорним екраном, призначений для комфортного спостереження за вагітними при допомозі породіллі в пологовому залі, а також в умовах жіночої консультації.

Дисплей, розміром 7 дюймів, має регульований кут нахилу. Апарат проводить моніторинг рухливості, частоти серцевих скорочень плода (двох плодів), токометріі. Виконує друк даних на термострічці в режимі реального часу, а також даних з 10-ти годинного архіву. Безперервну роботу фетального монітора забезпечує вбудований акумулятор.

Фетальний монітор оснащений сенсорним екраном, що забезпечує комфортне спостереження за вагітними при допомозі породіллі в пологовому залі і в умовах жіночої консультації. Оснащений сенсорним 7 '' дисплеєм. Кут нахилу регулюється. Проводить моніторинг частоти серцевих скорочень плода (в тому числі у двох плодів), рухливості плода, токометріі; Друкує дані на термострічці в режимі реального часу, також з 10-ти годинного архіву; Має вбудований акумулятор для безперервної роботи.

* Зовнішній вигляд і комплектацію товару уточнюйте у менеджера!