ГоловнаТест системи на коронавірусЕкспрес-тест на коронавірус (поштучно)

Експрес-тест на коронавірус (поштучно)

Експрес-тест на коронавірус (поштучно)

Експрес-тест на коронавірус (поштучно)

  • Перед замовленням, уточнюйте ціну у менеджера!*
    *У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку, ціни на товари постійно змінюються. Приносимо вибачення за незручності і сподіваємося на розуміння.

1 440 грн
  • Немає в наявностіКредит від 0,01%


    Арт:HK0806


Набір реактивів виявлення антитіл імуноглобуліну М / імуноглобуліну G
методом реакції з колоїдним золотом
при важкому гострому респіраторному синдромі Коронавірус-2 (SARS-CoV-2) 
 
Призначене для використанні при проведенні діагностики в лабораторних умовах при якісному визначенні антитіл імуноглобуліну М / імуноглобуліну G на вірус SARS-CoV-2 у сироватці людини та зразках плазми. Він призначений лише для використання особами, у яких проявляються клінічні ознаки та симптоми, що вказують на інфекцію SARS-CoV-2 у якості додаткового індикатору у поєднанні з виявленням нуклеїнової кислоти. Він не може використовуватись як основний метод для підтвердження або спростування принципово нової коронавірусної пневмонії.
 
Коронавірус представляє собою вірус із позитивною одноланцюговою ДНК. Його генетичний матеріал найбільший серед всіх РНК-вірусів, і він поділяється на чотири види: α, β, γ і δ. SARS-CoV-2 – це новий вид коронавірусу, який вперше був виявлений у випадках захворювання на уханський вірус пневмонії у 2019 році, а 12 січня 2020 року Всесвітня організації охорони здоров’я  дала йому назву. Він належить до виду β і включений в список як коронавірус VII класу, який може викликати вірусну пневмонію, яка в основному проявляється у вигляді респіраторних симптомів, жару, кашлю, задишки та почуття нестачі повітря. В більш важких випадках інфекція може викликати пневмонію, гострий респіраторний синдром, відмову нирок та навіть смерть. 
 
Принцип проведення дослідження 
 
Набір реактивів виявлення антитіл імуноглобуліну М / імуноглобуліну G на SARS-CoV-2 використовує принцип імунохроматографічного аналізу на тестових смужках. Антитіла імуноглобуліну М або антитіла імуноглобуліну G проти вірусу SARS-CoV-2 в зразку спочатку зв’язують рекомбінуючий антиген коронавірусу із колоїдним золотом. 
 
Комплекс антивірусний антиген антитіла імуноглобуліну G комплекс колоїдного золота зрушить рухому фазу у газорідинній хроматографії в процесі імунохроматографічного аналізу та захоплені антилюдськими антитілами імуноглобуліну G, які будуть зафіксовані на лінії виявлення G. Накопичення колоїдного золота із вмістом комплексу антивірусного антигену антитіла імуноглобуліну G на лінії виявлення G сформує чітку червону позначку. 
 
Наявність або відсутність червоної позначки представляє собою інтерпретований критерій наявності антитіл імуноглобуліну G SARS-CoV-2 у зразку. По тому ж принципу імунний комплекс, сформований антивірусним антитілом імуноглобуліну М та антиген, позначеним колоїдним золотом, будуть зафіксовані моноклональними антитілами імуноглобуліну М миші на лінії виявлення М. Ця реакція сформує чітку червону стрічку М. Наявність або відсутність червоної стрічки є інтерпретованим критерієм наявності антивірусних антитіл імуноглобуліну М. Відмічений колоїдним золотом авідин продовжує просуватися та реагує з біотином на лінії контролю якості С, де з’явиться чітка червона стрічка на позначці С, яка вказує на ефективну система виявлення реакції.
* Зовнішній вигляд і комплектацію товару уточнюйте у менеджера!