ГоловнаНовини Ціни на УЗД Mindray ЗНИЖЕНО !!

Найбільша компанія медичного обладнання Mindray оголосила про колосальний зниженні цін на запропоновані позиції. Зміна цінової політики відбулося у зв'язку зі спадом купівельної спроможності клієнтів, обумовленим економічною нестабільністю в країні.

Таким чином, представлені в каталозі портативні УЗД сканери та стаціонарні системи діагностики за оптимальними цінами, які можливі на сьогоднішній день. Ознайомитися з оновленими, більш вигідними цінами, можна прямо зараз.

Відомо, що саме Mindray є одним з числа абсолютних лідерів даної індустрії. Якість устаткування, комплексний функціонал і зручна система управління всіх моделей цього виробника, відрізняються своїми високими характеристиками і технічними показниками. Репутація цієї апаратури робить її затребуваною в кожному медзакладі, діагностичному центрі або приватнопрактикуючих кабінеті.

Не пропустіть можливість придбати першокласне обладнання на вигідних умовах. Модернізуйте технічну складову свого діагностичного процесу та купуйте апарати для ультразвукового дослідження з самим приємними цінами.