ГоловнаТест системи на коронавірусШвидкий тест на виявлення COVID-19, антитіла IgG/IgM (цільна кров/сироватка/плазма)

Швидкий тест на виявлення COVID-19, антитіла IgG/IgM (цільна кров/сироватка/плазма)

Швидкий тест на виявлення COVID-19, антитіла IgG/IgM (цільна кров/сироватка/плазма)

Швидкий тест на виявлення COVID-19, антитіла IgG/IgM (цільна кров/сироватка/плазма)

 • Перед замовленням, уточнюйте ціну у менеджера!*
  *У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку, ціни на товари постійно змінюються. Приносимо вибачення за незручності і сподіваємося на розуміння.

Стара ціна: 650 грн
АНТИКРИЗОВА ЦІНА: 620 грн
 • Немає в наявності
  Арт:HK0828


Під замовлення - 2 дні

Один тест в одній упаковці.

Швидкий тест на виявлення COVID-19, антитіла IgG/IgM (цільна кров/сироватка/плазма) - це швидкий візуальний імунологічний аналіз для якісного виявлення антитіл IgM та IgG до вірусу SARS-CoV-2 у зразках цільної крові, сироватки або плазми крові людини. 
 
* Тільки для діагностики in vitro. Тільки для використання медичними працівниками.
 
Швидкий тест на виявлення COVID-19, антитіла IgG/IgM (цільна кров/сироватка/плазма) виявляє антитіла IgG / IgM до SARS-CoV-2 шляхом візуальної інтерпретації забарвлення. Антитіла IgG та IgM використовуються для виявлення специфічних антитіл у зразках цільної крові, сироватки або плазми крові людини. 
 
Коли зразок додається до лунки для зразка, специфічні антитіла IgM та/або IgG, якщо вони є, зв’язуються з антигенами SARS-CoV-2, кон’югованими з кольоровими частинками на подушці кон’югату.  У міру того, як зразок мігрує по тестовій смужці капілярним способом та взаємодіє з реагентами на мембрані, комплекс буде захоплений антитілами IgM та/або IgG, іммобілізованими у тестовій зоні(-ах). Надлишкові кольорові частинки фіксуються у внутрішній контрольній зоні.
 
Наявність червоної лінії (-й) у тестовій зоні (-ах) вказує на позитивний результат для конкретних антитіл IgG та/або IgM, тоді як її відсутність вказує на негативний результат. Червона лінія у контрольній зоні (С) служить процедурним контролем та вказує на те, що мембрана працює.
 
МАТЕРІАЛИ
 • Один тест, в одній упаковці.
 • Одна упаковка містить тест-касету, флакон буферного розчину, поглинач вологи. (Поглинач вологи призначений для зберігання набору і не використовується при проведенні тесту. Не є медичним виробом).
 • Піпетка 5 мкл для сироватки/плазми.
 • Піпетка 10 мкл для цільної крові.
 • Інструкція.
* Зовнішній вигляд і комплектацію товару уточнюйте у менеджера!