ГоловнаТест системи на коронавірусАТ-Коронавірус-тест-МБА (10 шт)

АТ-Коронавірус-тест-МБА (10 шт)

АТ-Коронавірус-тест-МБА (10 шт)

АТ-Коронавірус-тест-МБА (10 шт)

  • Перед замовленням, уточнюйте ціну у менеджера!*
    *У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку, ціни на товари постійно змінюються. Приносимо вибачення за незручності і сподіваємося на розуміння.

4 900 грн
  • Є в наявностіКредит від 0,01%


    Арт:HK0830


Тест-набір імунохроматографічний для виявлення антитіл до коронавірусу COVID-19

Призначення

Тест-набір «АТ-Коронавірус-тест-МБА» призначений для візуального (якісного) швидкого виявлення антитіл класів G та M (IgG та IgM) до коронавірусу COVID-19 (NCV, 2019-nCoV, SARS-CoV-2), якій є збудником атипової пневмонії, у сироватці, плазмі чи цільній крові людини методом імунохроматографічного аналізу. Тільки для професійного використання.

Принцип методу

Виявлення антитіл до коронавірусу COVID-19 засновано на методі імунохроматографічного аналізу. Зразок, що тестується, поглинається ділянкою зони для внесення зразка та мігрує по капілярам мембрани, на якій нанесено забарвлений кон’югат антигену 2019-nCoV. При наявності у зразку антитіл до антигену 2019-nCoV останні вступають у реакцію з забарвленим кон’югатом та утворюють комплекс з імобілізованими на мембрані антитілами до IgG людини (тестова зона IgG) та антитілами до IgM людини (тестова зона IgM). Результатом такої реакції є поява однієї кольорової лінії чи двох кольорових ліній у тестових зонах. Наявність такої лінії (ліній) на тестовій ділянці мембрани вказує на позитивний результат, в той час як відсутність ліній у тестових зонах - на негативний результат тесту.

З метою контролю роботи тесту на мембрані буде завжди з’являтися кольорова контрольна лінія (С), яка підтверджує правильність проведення тесту.

Загальний склад набору

- тест-касета в індивідуальній герметичній упаковці з вологопоглиначем – 10 шт.;
- одноразова піпетка для зразка – 10 шт.;
- буферний розчин – 1 шт.;
- ланцет-скарифікатор – 10 шт;
- спиртова серветка – 10 шт;
- інструкція – 1 шт.

* Зовнішній вигляд і комплектацію товару уточнюйте у менеджера!