ГоловнаСтаттіАспіратор для новонародженої дитини

Аспіратор для новонародженої дитини

Так як у малюка дуже ніжний носик і він зовсім не вміє сякатися, в аптечці кожної мами обов'язково повинен бути аспіратор. Але як його вибрати, адже він повинен добре виконувати свою функцію, але бути максимально безпечним для крохи. Ось декілька варіантів.

Найпростіший і звичайний аспіратор це спринцівка або «груша». Її ще використовували наші мами і бабусі. Вони самі безпечний, дешеві і надійні. Однак є ряд мінусів. По-перше, тяга повітря не велика і дістатися до далекої слизу не вийде. По-друге, не зрозуміло відкачали Чи ви щось взагалі чи ні. І, по-третє, є все таки можливість пошкодити носик при неакуратному використанні.

Механічні аспіратори використовуються дуже часто. Це таке пристосування з трубочкою, один кінець якого вставляється в носик дитини, а другий мама бере в рот і втягуючи в себе повітря, відсмоктує слиз. Як правило, насадки у таких аспіратор прозорі і відразу видно результат. Наконечники можна вимити й використовувати ще раз або купити нові.

Електронні аспіратори полегшують роботу мами, так як їх просто необхідно піднести до носика немовляти, натиснути на кнопочку і чекати результату. Так як маленька дитина може злякатися такого апарату, найчастіше вони забезпечені музичним супроводом.

Вибір аспіратора залишається за мамою. Завжди потрібно пам'ятати про те що кожен вид має переваги і недоліки і використовувати їх потрібно з максимальною обережністю, щоб не нашкодити ніжному носику малюка.

Важливо знати


Аспіратором варто користуватися тільки в тому випадку, якщо носик закладений і слиз не випливає. Часто використання може призвести до висушування слизової носа і порушення його функцій.

Якщо користуєтеся механічним аспіратором не слід перестаратися, так як це може призвести до того, що маленькі судини в носику лопнуть і буде кровотеча.

Перед тим як приступити до процедури очищення носика, слиз необхідно розчинити. Для цього застосовуються спеціальні розчини, які можна придбати в аптеці. Для самих маленьких перевагу краще віддати краплях, так як спрей для дітей для року не використовуються.

Перед тим як пхати дитині в ніс аспіратор, переконайтеся, що малюк в процесі очищення носика НЕ ​​сіпнеться, інакше це може пошкодити слизову оболонку.

Обов'язково необхідно з'ясувати причину закладеності носа у дитини.

Назальний аспіратор допоможе при нежиті, проте обов'язково слід звернутися до фахівця для призначення лікування