ГоловнаМонітори пацієнта HeacoАнестезіологічний монітор пацієнта G9L

Анестезіологічний монітор пацієнта G9L

Анестезіологічний монітор пацієнта G9L

Анестезіологічний монітор пацієнта G9L

  • Перед замовленням, уточнюйте ціну у менеджера!*
    *У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку, ціни на товари постійно змінюються. Приносимо вибачення за незручності і сподіваємося на розуміння.

Стара ціна: 268 898 грн
АНТИКРИЗОВА ЦІНА: 231 565 грн
  • Немає в наявностіКредит від 0,01%


    Арт:HK061


Анестезіологічний монітор відмінно підходить для контролю за глибиною наркозу. Сенсорний дисплей розміром 15 дюймів відображає одночасно до 9 показників, включаючи ЕЕГ, індекс глибини наркозу, його динаміку. Глибина наркозу визначається з урахуванням показників багаторазового датчика, на підставі даних ЕЕГ і міографії. Всі датчики проведені за високоспецифічний технології CSI. Використання датчиків даного типу допоможе уникнути постійної покупки і заміни одноразових датчиків.

Монітором можна управляти різними способами: за допомогою системи «touch screen», джойстика, пульта ДУ, функціональних кнопок. На відміну від інших апаратів подібного типу, монітор контролює всі життєво-важливі функції пацієнта: ЧСС, АТ, дихання, сатурація кисню, температура тіла, ЕКГ.

Анестезіологічний монітор можна доповнити модулями інвазивного визначення АТ, визначенням анестезіологічних газів і серцевих викидів, капногрофом.

Додаткові функції: запис ЕКГ в 12 відведень, аналіз ST сегмента, автоматичне визначення аритмій, усунення шумів при електрохірургічних втручаннях, швидке відновлення апарату після проведення дефібриляції.

* Зовнішній вигляд і комплектацію товару уточнюйте у менеджера!