ГоловнаТест системи на коронавірусКомплект для експрес-тесту на COVID-19 на основі IgG/IgM

Комплект для експрес-тесту на COVID-19 на основі IgG/IgM (1 шт)

Комплект для експрес-тесту на COVID-19 на основі IgG/IgM (1 шт)

Комплект для експрес-тесту на COVID-19 на основі IgG/IgM (1 шт)

  • Перед замовленням, уточнюйте ціну у менеджера!*
    *У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку, ціни на товари постійно змінюються. Приносимо вибачення за незручності і сподіваємося на розуміння.

Стара ціна: 220 грн
АНТИКРИЗОВА ЦІНА: 198 грн
  • Є в наявності
    Арт:HK0839


Продається тільки упаковкою 25шт

Комплект для експрес-тесту на COVID-19 на основі IgG/IgM (Цільна кров / Сироватка / Плазма)

Для професійного використання

Комплект для експрес-тесту на COVID-19 на основі IgG/IgM (Цільна кров / Сироватка / Плазма) - це твердофазна імунохроматографічна проба для швидкого, якісного та диференціального виявлення антитіл до IgG та IgM Нового коронавірусу 2019 року у цільній крові, сироватці та плазмі людини.

Цей тест дає лише попередній результат випробування. Тому будь-який зразок, що дав реакцію із комплектом для експрес-тесту на COVID-19 на основі IgG/IgM (Цільна кров / Сироватка / Плазма) має бути підтверджений альтернативними методами дослідження та клінічними результатами.

Принцип

Комплект для експрес-тесту на COVID-19 на основі IgG/IgM (Цільна кров / Сироватка / Плазма) є імунохроматографічною пробою на розтікання у радіальному напрямку. У тесті використовуються антитіла людини до IgM людини (тест-лінія IgM), антитіла людини до IgG (тест-лінія IgG) та антитіла кози до IgG кролика (контрольна лінія С), іммобілізовані на нітроцелюлозній смужці.

Накладка кон'югату бордового кольору містить колоїдне золото, кон'юговане з рекомбінантними антигенами COVID-19, кон'югованими з колоїдним золотом (кон'югати COVID-19) та кон'югатами IgG-золота кролика.

Коли зразок з аналітичним буфером буде доданий до лунки для зразка, антитіла IgM та/або IgG, якщо вони є, зв'язуються з кон'югатами COVID-19, утворюючи комплекс «антиген-антитіло». Цей комплекс мігрує через нітроцелюлозну мембрану завдяки капілярному ефекту.

Коли комплекс відповідає лінії відповідного іммобілізованого антитіла (антитіла людини до IgM та/або антитіла людини до IgG), комплекс блокується, утворюючи бордову забарвлену смугу, яка підтверджує реактивний результат випробування. Відсутність кольорової смуги у області тесту вказує на нереактивний результат випробування.

Тест містить внутрішній контроль (С-смуга), який має демонструвати бордову кольорову смугу імунокомплексного антитіла кози до IgG кролика / кон'югату IgG-золота кролика, незалежно від появи кольору в будь-якій із смуг тесту. В іншому випадку результат випробування є недійсним, і зразок має бути повторно перевірений на іншому пристрої.

МАТЕРІАЛИ ПОСТАВКИ

Для аналізу цільної крові - герметичні пакети, кожен з яких містить комплект для тесту, пластикову міні-піпетку на 4 мкл і вологопоглинач

1 буфер
1 інструкція

Для аналізу сироватки / плазми - герметичні пакети, кожен з яких містить комплект для тесту і вологопоглинач

1 буфер
1 інструкція

Набір можна зберігати при кімнатній температурі або у холодильнику (2-30°C). Пристрій для випробування стабільний протягом терміну придатності, який вказано на герметичній упаковці. Пристрій для випробування має залишатися у герметичному пакеті до використання. НЕ ЗАМОРОЖУЙТЕ. Не використовуйте після закінчення терміну придатності.

* Зовнішній вигляд і комплектацію товару уточнюйте у менеджера!