ГоловнаУЗД апарати MindRay (Міндрей)УЗД апарат Resona 7

Стаціонарний УЗД апарат експертного класу Resona 7

Стаціонарний УЗД апарат експертного класу Resona 7

Стаціонарний УЗД апарат експертного класу Resona 7

  • Перед замовленням, уточнюйте ціну у менеджера!*
    *У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку, ціни на товари постійно змінюються. Приносимо вибачення за незручності і сподіваємося на розуміння.

2 954 028 грн
  • Є в наявностіКредит від 0,01%


    Арт:HK0213


Ресона 7 - сучасна система для проведення досліджень за допомогою високочастотних ультразвукових хвиль від перевіреного виробника, компанії Mindray. Система класу преміум - нові можливості та інновації в світі ультразвукового діагностування.

У березні 2016 року у конгресі з радіології у Відні вперше була представлена ​​новітня система Ресона 7. Виробник, який постійно вдосконалює свою продукцію з метою підвищення точності діагностування, не залишив без уваги і цю систему. У виробництві була використана унікальна система ZONE Sonography® і платформа ZST +. У сукупності вони дозволяють отримувати зображення максимально високої якості.

Resona 7 - абсолютно нові можливості для проведення досліджень. Наприклад, завдяки векторній програмі V Flow, призначеної для оцінки судинної гемодинаміки, вдається зрозуміти напрямок руху і швидкість клітин крові. У програмі векторні стрілки підсвічуються певним кольором. Інноваційна технологія робить процес отримання важливих проекцій і вимірювань, що застосовуються для діагностування ЦНС плода, абсолютно точним і автоматичним.

Ресона 7 - це відмінний ергономічний вигляд, інтуїтивне управління жестами, важливі характеристики і маса можливостей. Система відкрила для провідних фахівців новий етап в області ультразвукового діагностування.

* Зовнішній вигляд і комплектацію товару уточнюйте у менеджера!