ГоловнаКонцентратори кисневіКисневий концентратор FreeStyle 3 (3 л)

Кисневий концентратор FreeStyle 3 (3 л)

Кисневий концентратор FreeStyle 3 (3 л)

Кисневий концентратор FreeStyle 3 (3 л)

  • Перед замовленням, уточнюйте ціну у менеджера!*
    *У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку, ціни на товари постійно змінюються. Приносимо вибачення за незручності і сподіваємося на розуміння.

128 100 грн
  • Немає в наявностіКредит від 0,01%


    Арт:HK0177


Під замовлення 14 днів

В комплект поставки можлива додаткова батарея + 500 $

Концентратори кисню індивідуального використання FreeStyle 3 ТМ AirSept (США) все частіше використовують для лікування людей з хронічною дихальною і серцевою недостатністю. «FreeStyle» забезпечить безперебійне отримання кисню пацієнтом.

Концентратори кисню індивідуального використання все частіше використовують для лікування людей з хронічною дихальною і серцевою недостатністю. «FreeStyle» забезпечить безперебійне отримання кисню пацієнтом.

Завдяки невеликому розміру і вазі, а також його автономності, апарат дозволяє користувачеві вільно пересуватися навіть за відсутності додаткової підзарядки акумулятора протягом 13,5 годин. Апарат можна використовувати навіть на борту літака.

«FreeStyle» не можна використовувати для підтримки життєдіяльності людини. Діти і пацієнти похилого віку, а також користувачі, що не мають можливість бачити або чути сигнали тривоги і не мають можливості повідомити про дискомфорт під час використання концентратора, повинні використовувати апарат тільки під наглядом.

Вага і розмір традиційних концентраторів кисню сковує їх портативність. Щоб збільшити час використання балонів, використовували ПЗК (прилади заощадження кисню). Такі прилади подають кисень тільки на початку вдиху, коли кисень найбільш корисний. Використовуючи даний метод, прилади економлять кисень.

«FreeStyle» володіє традиційною технологією концентрації та збереження кисню. Це і дало можливість значно зменшити його розміри, зробивши ультрапортативним. Вага не перевищує 2 кг.

Комплектація:

портативний концентратор кисню, сумка для перенесення апарату, керівництво по використанню, блок живлення змінного струму зі шнуром живлення (100-240 вольт, 50/60 Гц), автомобільний блок живлення постійного струму.

* Зовнішній вигляд і комплектацію товару уточнюйте у менеджера!