ГоловнаКонцентратори кисневіГенератор кисню CANTA (Канта) HG3-W

Генератор кисню CANTA (Канта) HG3-W

Генератор кисню CANTA (Канта) HG3-W

Генератор кисню CANTA (Канта) HG3-W

  • Перед замовленням, уточнюйте ціну у менеджера!*
    *У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку, ціни на товари постійно змінюються. Приносимо вибачення за незручності і сподіваємося на розуміння.

за запитом
  • Немає в наявності
    Арт:HK0161


Генератор кисню CANTA HG3-W створений спеціально для відділення високоякісного медичного кисню з навколишнього повітря.

Генератор кисню має 5 режимів продуктивності. Він виробляє до 5 літрів кисню концентрацією близько 90%. за 1 хвилину. Генератор розрахований на 20000 годин роботи. Фільтри (внутрішній і зовнішній) чистяться дуже легко (зовнішній через 100 годин, а внутрішній через 3000 годин).

Концентратор CANTA HG3-W дозволяє проводити кислородотерапию в медустановах, салонах, домашніх умовах, а при наявності додаткових пристосувань, можна виробляти дуже корисну кисневу пінку або ж за допомогою міксера виробляти дуже смачний кисневий коктейль, незамінний для людського організму. Для контролю рівня кисню в крові, рекомендується придбати пульсоксиметр.

Для вироблення кисню генератор не використовує ніяких речовин. Дії даного апарату називається адсорбцією (тобто у фільтрах затримуються азот і великі домішки). При цьому кисень проходить через фільтри з легкістю і надходить в організм людини при вдиху.

Технічні дані:

1 рівень: 1 л / хв. - 90% кисню;

2 рівень: 2 л / хв. - 64% кисню;

3 рівень: 3 л / хв. - 37% кисню;

4 рівень: 4-5 л / хв. - 34% кисню.

Генератор кисню CANTA HG3-W не використовується для лікування важких захворювань, пов'язаних з легеневою недостатністю, так як апарат виробляє кисень у невеликій ступені насиченості.

* Зовнішній вигляд і комплектацію товару уточнюйте у менеджера!