ГоловнаКонцентратори кисневіHorizon S5

Кисневий концентратор на 5 літрів Horizon S5

Кисневий концентратор на 5 літрів Horizon S5

Кисневий концентратор на 5 літрів Horizon S5

  • Перед замовленням, уточнюйте ціну у менеджера!*
    *У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку, ціни на товари постійно змінюються. Приносимо вибачення за незручності і сподіваємося на розуміння.

Стара ціна: 26 400 грн
АНТИКРИЗОВА ЦІНА: 25 450 грн
  • Немає в наявностіКредит від 0,01%


    Арт:HK0873


 

Horizon S5 Scaleo Medical (Франція) для домашнього використання.

Особливості:

    Ультратихий - Horizon S5 кисневий концентратор, розроблений французькими інженерами. Рівень шуму приладу складає 45дБ і варіює в залежності від обраного потоку.

Легкий - Завдяки ергономічному і компактному дизайну, вага кисневого концентратора Horizon S5 складає всього 15 кг., А це в свою чергу знижує витрати на доставку і зберігання.

    Надійність - найголовніша якість, на яку звертає увагу пацієнт, вибираючи собі кисневий концентратор. Тому Horizon S5 можна експлуатувати 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Незалежно від обраного режиму, апарат забезпечує концентрацію кисню 93% (± 3%).

    Підходить для для всіх видів кисневої терапії - Завдяки зручному регулятору управління Horizon S5 легко адаптується до будь-яких призначень і видам кисневої терапії.

    Безпека - Horizon S5 оснащений алюмінієвою насадкою на вихідному отворі і автоматичним вимикачем. Це захищає апарат від будь-яких електричних несправностей. Якщо концентрація кисню опускається нижче 82%, то спрацьовує аварійна система оповіщення.

    Простота в обслуговуванні - Контроль і обслуговування здійснюється відповідно з французькими нормами. Дотримання простих заходів гігієни буде досить, щоб забезпечити тривалий термін служби фільтрів і внутрішніх деталей апарату.

    Економічний - Низьке енергоспоживання - це економічно вигідне рішення для пацієнтів, які перебувають на тривалій кисневої терапії. 

    Простий і зрозумілий у використанні - Налаштування кисневого концентратора Horizon S5 просте і зрозуміле, що робить апарат доступним для пацієнтів з обмеженими сенсорними можливостями.

Характеристики:

Виробник: Франція

Мінімальна продуктивність кисню 0.5 (літр / хв)

Максимальна продуктивність кисню 5.0 (літр / хв)

Насиченість потоку киснем: 93%

Похибка ± 3%

Рівень шуму 45 дБ

Живлення: 220В

Споживана потужність 320 Вт

Гарантійний термін 36 міс

Режим роботи: безперервний

Габарити: Довжина 24см * Ширина 38см * Висота 66см

Вага: 15 кг

* Зовнішній вигляд і комплектацію товару уточнюйте у менеджера!