ГоловнаКонцентратори кисневіКисневий концентратор Dynmed-10 (10 л/хв) + маска

Кисневий концентратор Dynmed-10 (10 л/хв) + маска

Кисневий концентратор Dynmed-10 (10 л/хв) + маска

Кисневий концентратор Dynmed-10 (10 л/хв) + маска

  • Перед замовленням, уточнюйте ціну у менеджера!*
    *У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку, ціни на товари постійно змінюються. Приносимо вибачення за незручності і сподіваємося на розуміння.

27 500 грн
  • Немає в наявностіКредит від 0,01%


    Арт:HK0947


В даний час — це найпотужніший засіб лікування, який застосовується під час дихальної недостатності. А при коронавирусе даний прилад буде дуже корисний для пацієнтів з гіпоксією. Це чудовий засіб на початкових ступенях захворювання, коли рівень кисню тільки починає знижуватися.

Кисневий концентратор Dynmed-10 (10 л/хв) + маска

В реаліях сучасного світу з’являється все більше обмежуючих факторів, що впливають на рівень кисню в середовищі, де мешкає людина. Все це супроводжується проблемами кисневого голодування. Дана обставина змусило вчених знайти методи, щоб поліпшити якість дихання.

Рішення було знайдено — киснева терапія. Створені різноманітні апарати, з допомогою яких можна отримувати кисень із повітря. І одним з таких апаратів є кисневий концентратор Dynmed-10.

Як функціонує концентратор Dynmed DO2-10A та його переваги

Даний пристрій здатне генерувати кисень високої концентрації, а якщо точніше — 10 літрів. У його складі два цеолитовых циліндра однієї і тієї ж форми. Цеоліт — це прекрасний абсорбент, який сприяє затримці молекул азоту допомогою вилучення його з повітряного простору. Таким чином збільшується відсоток кисню. Але що найголовніше — зменшення обсягу повітря в кімнаті зовсім незначне.

В результаті застосування кисневого концентратора Dynmed-10:

Нормалізується функціонування серцево-судинної системи.

Стимулюється робота імунітету.

Кров насичується киснем.

Усуваються ознаки гіпоксії.

Зростає активність головного мозку.

Цим приладом можуть використовувати і вагітні жінки, і літні пацієнти, і діти. А при систематичній процедурах стану при патологіях серця, а також великих фізичних навантаженнях покращаться в рази.

Даною моделлю концентратора кисню можна очищати повітря в кімнаті, робити кисневі напої. У доповненні це ще й чудова профілактичний захід для поліпшення самопочуття і працездатності. Достатньо лише 10-40 хвилин безпосередньо перед сном.

Кисневий концентратор Dynmed-10 оснащений ручкою і колеса для зручного транспортування. Встановлювати його можна і в державних поліклініках, і в приватних. А ще він підійде і для домашнього використання. Абсолютно універсальна модель.

Характеристики

Виробник: Dynmed, Китай

Модель: DO2-10A

Діапазон витрати: 1-10 л

Насиченість киснем: 93%±3%

Вхідна напруга: 220 В

Вихідний тиск: 50-70 кПа

Потужність: 720 Вт

Рівень шуму: ≤ 55 дБ

Габарити: 430 х 320 х 620 мм

Вага: 23 кг

* Зовнішній вигляд і комплектацію товару уточнюйте у менеджера!