ГоловнаКонцентратори кисневіКисневий концентратор LF-L-10A

Кисневий концентратор LF-L-10A

Кисневий концентратор LF-L-10A

Кисневий концентратор LF-L-10A

  • Перед замовленням, уточнюйте ціну у менеджера!*
    *У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку, ціни на товари постійно змінюються. Приносимо вибачення за незручності і сподіваємося на розуміння.

100 872 грн
  • Немає в наявностіКредит від 0,01%


    Арт:HK0179


Кисневий концентратор серії LF-L-10A використовується в медичних установах.

Кисневий концентратор LF-L-10A забезпечує відділення кисню від навколишнього повітря і подачу кисню у високій концентрації.

Як показали клінічні дослідження, кисневі концентратори терапевтично еквівалентні іншим видам систем подачі кисню. Концентратор LF-L-10A використовується для підключення до ШВЛ апаратам, наркозних апаратів і центральної системи подачі кисню. Дана модель дає можливість частково відмовитися або замінити кисневі балони і систему централізованої подачі кисню.

На відміну від систем подачі кисню, які мають накопичувачі кисню високого тиску або від централізованих систем подачі кисню, в кисневий концентратор LF-L-10A не використовуються ємності і балони високого тиску. Тому він є абсолютно безпечним і надійним джерелом кисню.

Принцип дії: Повітря проходить через пиловий фільтр, потім через антибактеріальний фільтр подається в безмасляний компресор. Далі під дією тиску надходить в наповнені цеолітом колонки. Кисень проходить через регулятор потоку (ротаметр), надходить через еластичну трубку з носовими канюлями до користувача.

Властивості:

Індикатор концентрації кисню;

Таймер, що відображає час роботи;

Автоматичне вимкнення після завершення зазначеного часу;

Попередження про відсутність харчування;

Компресор з захистом від перегріву;

Запобіжний клапан надлишкового тиску.

* Зовнішній вигляд і комплектацію товару уточнюйте у менеджера!