ГоловнаКонцентратори кисневіКисневий концентратор 3л

Кисневий концентратор 3л

Кисневий концентратор 3л

Кисневий концентратор 3л

  • Перед замовленням, уточнюйте ціну у менеджера!*
    *У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку, ціни на товари постійно змінюються. Приносимо вибачення за незручності і сподіваємося на розуміння.

7 300 грн
  • Немає в наявностіРозстрочка без %


    Арт:HK0556


Кисневий концентратор (3 л) призначений для застосування в лікарнях, санаторіях, домашніх умовах.

Апарат виробляє повітряну суміш, збагачуючи її киснем. Кисень береться з навколишнього повітря. Кисневий концентратор використовують для приготування кисневих коктейлів.

Концентратор відокремлює кисень від кімнатного повітря, тим самим, забезпечуючи його подачу у високій концентрації. Основний компонент, що допомагає отримати кисень з повітря - це молекулярний фільтр (цеоліт).

Кисневий концентратор, який можна використовувати вдома - технічна новинка, яка дає можливість заповнити в домашніх умовах недолік кисню в організмі людини, що виникає в результаті негативного впливу навколишнього середовища.

Більшість науковців сходяться на думці, що в даний час людина отримує набагато менше кисню, ніж це необхідно для здорового організму. При нестачі кисню знижується імунітет, з'являється хронічна втома і головні болі. Діти регулярно відчувають нестачу кисню.

Для лікування гіпоксії (недолік кисню), щоб уникнути відвідин лікарень і поліклінік, можна використовувати невеликий кисневий концентратор. На сьогоднішній день, кожен бажаючий може мати концентратор кисню у себе вдома.

Кисневий концентратор - це незамінний атрибут кожної сім'ї, що піклується про самопочуття своїх дітей і своє здоров'я. Кисневий концентратор допоможе Вам забути і про безсоння, тому як насичення киснем організму людини забезпечує нормалізацію рефлекторних і обмінних процесів.

Мініатюрні сучасні кисневі концентратори все більше користуються популярністю. Вони збагачують повітря киснем, створюють сприятливий мікроклімат в приміщенні, забезпечують нормальне функціонування всіх важливих систем організму людини.

Концентратор кисню можна використовувати для насичення киснем легень або ж для виробництва кисневого коктейлю, який забезпечить організм киснем.

Технічні дані:

Концентрація кисню: 93%

Потік кисню: 1-3 л / хв

Рівень шуму: 49дБ

Тиск на виході: 0,04-0,05МПа

Електроживлення: 220В, 50 Гц

Потужність: 350 Вт

Розміри: 470 х 285 х 556 мм

Вага апарату: 26,5 кг.

* Зовнішній вигляд і комплектацію товару уточнюйте у менеджера!