ГоловнаДилерам

Наша компанія - офіційний представник компанії «HEACO» в Україні (Київ) і дає можливість невеликим компаніям умови взаємовигідних відносин в оптово-роздрібній організації просування бренду HEACO.

Якщо Ви бажаєте сповна задовольнити потреби клієнтів, виходячи з вашого бюджету, то нові технології компанії «Heaco» в галузі медичної техніки цілком підійдуть під будь-які вимоги.

Наша компанія практикує індивідуальний підхід до кожного клієнта окремо. Завдяки таким умовам - компанії з великим оборотом отримують низькі ціни, що може значно підвищують рентабельність бізнесу. При постійній співпраці - значні знижки.

Асортиментний ряд «Heaco» знаходиться на складах у Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові, Одесі та інших містах України, отчого всі термінові замовлення будуть реалізовані в короткий термін, а служба доставки доставить їх в будь-яку точку старне за наш рахунок!

Адже медичне обладнання «Heaco» Київ це не тільки висока якість. Але і доступна ціна! Усі товари бренду займають лідируючі місця в гонці ціна/якість, що важливо для багатьох клієнтів. Ми пропонуємо демонструвати роботу обладнання перед покупкою, бо впевнені в його надійності.

Крім того ми пропонуємо повний сервіс медичного устаткування «HEACO» за системою «нон-стоп». Професіонали інженери протягом 14 днів зроблять, що треба. Якщо ж протягом, цього часу з яких-небудь причин сервісне обслуговування не дало результатів, ви отримаєте аналогічне обладнання до моменту закінчення сервісних робіт.

Пам'ятайте, що продукція компанії «HEACO» - це гарантія високої якості, яка несе за собою здоров'я всіх пацієнтів!

З питань дилерського співробітництва звертайтесь за телефонами (067) 629-83-83 (050) 477-83-83

 

Каталог з новими товарами 2014 (дивитись)